Módní pastely, bílé a světlé přírodní dřevo - tyto tři komponenty zaručují skvělý efekt. Stůl k dispozici na objednávku, tommebel.pl

Místo pro práci pro teenagera by samozřejmě mělo být funkční a pěkné. Ale to není všechno. Je také dobré vyjádřit osobnost majitele. Proto stojí za to zapojit dítě do pomoci s uspořádáním prostoru. Pak se v něm bude opravdu cítit dobře a zároveň uvolní kreativitu.

Čerstvost a sladkost - většina dospívajících je ocení před povstáním … Světlé dřevo a pastelový odstín růžové (obklopený bílými stěnami a podlahou) činí interiér velmi přátelským a nemá nic společného s sladkou sladkostí.

V zářijovém čísle bytu M jak najdete nejen zajímavé nápady, řešení a inspirace pro dětský pokoj, ale také zjistíte, kde a za kolik si můžete koupit nábytek, koberce, tapety a množství užitečných předmětů. Doporučujeme!

M jako byt

Téma změny klimatu a potřeba nového přístupu k přírodním statkům se nás týká. Po mnoho let píšeme o určitém trendu a zvyšování povědomí o ohleduplných lidech. Navrhujeme jednoduché způsoby, jak šetřit elektřinu a vodu.

Kupte poslední číslo

Kategorie: