Smart Deco má tvar krychle zužující se nahoru, 62, 6 cm vysoká, 50 cm široká a 37 cm hluboká. Vypadá to elegantně, nezabírá mnoho místa. Díky LED svítidlům se také zkoumá jako dodatečné osvětlení v kuchyni. Je to ticho. Při práci na nejnižším rychlostním stupni (a má tři) vyzařuje pouze 48 dB.

V kuchyni zapomínáme na masivní a ne příliš estetické kapuce. Franke's Smart Deco je model modernosti, který kombinuje dobrý výkon s poutavým designem. K dispozici v sedmi módních barvách

Všechno to začalo konceptem „Mix and Match“ Frankeho, který nás povzbuzoval ke hře s barvami v kuchyni. Kapuce Smart Deco dokonale zapadají do této myšlenky. Můžeme je libovolně kombinovat s barevnými prvky vybavení, dřezů nebo vodovodních baterií - a vytvořit tak v našem stylu kuchyň. Nejdůležitější je však účinnost Smart Deco! Během jedné hodiny mohou digestoře vyčistit až 650 m³ vzduchu, čímž osvobodí dům od pachů, páry a tuku. Jsou uzpůsobeny pro práci v uzavřeném okruhu jako absorbéry. Nemusí být připojeny k ventilaci. Vše, co potřebují, je uhlíkový a hliníkový filtr, vhodný do myčky.

Kapuce Smart Deco uchvátí bohatými barvami. Můžete si vybrat modely v charakteristickém odstínu žluté, světle šedé, tlumené modré, zelené a růžové, stejně jako bílé a černé. Vše v matném provedení.

Nice jako kategorie výběru

Mladí lidé, kteří zdobí svůj první byt, obvykle hlídají rozpočet. Souhlasí s tím, že se vzdají sofistikované technologie, ale ne vzhledu zařízení. Dům jim svědčí o jejich vkusu a smyslu pro trendy. Pastelová kapuce Smart Deco bude perfektní nejen pro generaci Instagramu. Jeho tvůrci jsou si vědomi toho, že v malém obývacím prostoru, kombinujícím kuchyň, jídelnu a obývací pokoj, jednoduchý tvar v duchu vintage a módních barev povrchové úpravy zajistí, že interiér získá koherentní charakter.

Každý, kdo alespoň jednou zasáhl ostré okraje kapuce, ví, jak důležité jsou zaoblené rohy. Zaoblení v Smart Deco je také estetické - dává zařízení optickou lehkost. Nasadí knoflík pro ovládání výkonu. Kovové pouzdro, malované barvou s jemnou strukturou (sametové na dotek), funguje také jako „deska“ pro montáž magnetů.

Kategorie: