Vivat classic! Jídelna je zařízena nábytkem americké firmy Knoll. Stůl „Tulip“ navrhl finský designér Eero Saarinen v roce 1956, židle „Bertoia“, navržená Harrym Bertoia, z roku 1952 www.knoll.com.

Lehký oběd s klasikou designu? Nebo možná poněkud omezená buržoazní elegance nebo radostná hra v barvě jarní oblohy? Tři styly, tři příchutě a pouze jedna jídelna zařídit!

Alespoň dvakrát do roka vyplivne vousy každý, kdo se nerozhodl uspořádat skutečnou jídelnu doma. Před Vánoci jsou zpanikařeni, jak umístit rodinu tak, aby byla elegantní, pohodlná a důstojná. Teta a její manžel se již ohlásili na velikonoční snídani, dcera chce přivést svého přítele. A s časem se objeví vnoučata! Investujte tedy do slušného stolu (lze jej rozložit) a nejméně šesti židlí (majitelé menších velikostí doporučují kolekce, které lze stohovat).

Více o tom, jak vyzdobit jídelnu, si můžete přečíst v květnovém čísle Dobrý interiér!

Dobrý interiér

Doporučujeme vám, abyste se vydali na naši stezku - někde daleko, když představujeme vynikající příklady světové architektury nebo blízko Polska, plné dosud neobjevených rohů. V rubrice „Lidé, vášně, místa“ počínaje tímto číslem označujeme směr, který stojí za to se vydat - Roztocze …

Kupte poslední číslo

Kategorie: