Nedílnou součástí ložnice v půvabném stylu je prošívaná čelní deska.

Ložnice ve stylu glamour musí být přitažlivá a hezká, zatímco oslňující a zastrašující. Jak zkombinovat luxus a potěšení s chutí bez upadnutí do koše? To je obtížné umění kouzla. Doporučujeme, jak zařídit ložnici plnou kouzla a nádhery.

Co je to kouzlo?

Anglické "kouzlo" pochází ze slova "glamer" z jazyka skotů, ve kterém to znamená kouzlo kouzla nebo interakce. To byl zejména druh kouzla, díky kterému lidé a objekty vypadají krásně a přitažlivě. Všimněte si podobného použití slova „kouzlo“ v polštině. Proto musí být objekty, lidé a interiéry, kterým lze přisoudit atributy kouzla, charakterizovány určitým šarmem.

Jaké je to kouzlo? Co je to kouzlo? Rokoko, velkoryse čalouněná, bílá křesla, luxusní materiály, drahé kovy v kombinaci s krémově bílou paletou pastelových barev, krystaly, mrakodrap Chrysler New York, hora měkkých polštářů, šampaňské a Marylin Monroe. Jaké pravidlo řídí tento mishmash?

Termín glamour je velmi prostorný a pokrývá mnoho oblastí. Naštěstí můžeme v designu interiéru určit konečný počet determinant kouzla.

Při zdobení malé ložnice byly inspirovány cestami do Španělska a Asie. Skandinávská tapeta s ptačí motivy, která je lemována stěnou za prošívanou čelní deskou postele, se pro tyto inspirace stala jemným pozadím. U tak masivního nábytku byl zapotřebí lehký dotek - skříňka se zrcadlovými průčelími. KDE KOUPIT : postel - černá červená bílá; křeslo - Bloomingville; tapeta - Flügger; noční lampa, doplňky - Zara Home.

Jak vyzdobit kouzelný pokoj?

Ze všech domácích pokojů se ložnice jeví jako nejvhodnější pro použití stylu, ve kterém jsou „měkké“ a „pěkné“ jednou z hlavních priorit. Polštáře, čalounění a plyšové materiály vám umožní výslovně vytvořit kouzlo v ložnici a přitom poskytnout pohodlí, které je tam nejdůležitější bez ohledu na vybraný styl.

Glamour ložnice. Umění kontrastů

Jedním z určujících faktorů glamour stylu jsou výrazné kontrasty. A nejde vůbec o kombinaci světlých a tmavých prvků mezi sebou, i když jasný obrys může být také ve stylu kouzla. Glamour style také odvážně kombinuje předměty s velmi odlišným původem. Zvláště charakteristická je však jedinečná záliba v kombinaci matu a lesku. Plyšové polštáře na křesle potažené saténem - to je velmi charakteristický obrázek

Toto množství kontrastů je jedna z věcí, které způsobují, že kouzelný styl často balancuje na okraji kýče. Výborně se však nikdy nedostane do kýče a vyhýbá se odpadkům.

Ložnice v půvabném stylu: sofistikované a krásné aranžmá

Zajistíte kouzelný pokoj? Jakým chybám se vyhnout

Ačkoli jeden mohl definovat kouzelný styl v interiérech jako úplný opak minimalistického stylu, nebude to úplná definice. Dobře realizovaný styl kouzla není „maximálním“ stylem. Příliš mnoho malých dekorací může zaplnit prostor a hrozit, že upadne do kýče a zříceniny.

Pojďme si vždy vybrat jednu, větší, skutečně expresivní věc, spíše než několik menších detailů. Neváhejte kombinovat různé materiály, nebojte se přehánění. Ale přemýšlejme zejména o velkých věcech. Křeslo Louis XIV, postel pokrytá zlatým přehozem na postel, prošívaná čelní deska nebo hedvábné závěsy potažené stříbrem, lépe definují styl než patnáct i ty nejkrásnější ozdoby malé velikosti.

Co byste měli najít v kouzelné ložnici?

V kouzelné ložnici by mělo být co nejvíce položek na dotek příjemné. Nezapomeňte na to, dejte kouzlo naší ložnice a uspějeme.

Skvělým nápadem je použití velké prošívané čelní desky . Takový prvek poskytuje nejen požadovanou dávku pohodlí, ale díky své velké velikosti je zřetelným prvkem stylu.

Nechte závěsy v naší ložnici vyrobeny z elegantního, lesklého materiálu. Neváhejte použít struny se střapci k jejich uvázání.

Přikrývka je dalším místem, kde se zbláznit s výběrem příjemných materiálů. Může to stát na rozdíl od záclon, nebo s nimi harmonizovat - ve stylu kouzla jsme hodně povoleni.

Pokud se nám to vejde, světlý, vyřezávaný toaletní stolek dokonale doplní kouzelný pokoj.

Nezapomínejme na lampu . Nemusíme nutně sáhnout po těžkém křišťálovém lustru. Zkusme směle vyzkoušet moderní stropní světla - pokud podporují požadovaný dojem celého interiéru

Ložnice: inspirace pro design interiéru

Nábytek v půvabné ložnici

Vyhýbejme se přírodnímu dřevu. Vyberme bílý, krémový a zlacený nábytek. Mohou být klasické, vyřezávané a zdobené, mohou připomenout styl art deco.

Nebojme se takového nábytku, který je důležitý pro moderní kouzlo, které je vedeno průhledným nábytkem

VYBERTE NÁBYTEK, nábytek, dekorace a doplňky do ložnice!

Kategorie: