Dětský nábytek z kolekce Dreviso Baby, včetně přebalovacího stolu se třemi zásuvkami a otevřených polic

Přebalovací stůl je neocenitelnou oporou pro všechny rodiče: uvolňuje páteř a umožňuje vám vyměnit plenky za pohodlných podmínek. Dnes si můžeme vybrat ze opravdu široké nabídky modelů a zařízení. Dalším důležitým nákupem bude komoda do dětského pokoje, kterou zkombinujeme s přebalovacím stolem. Který model byste si měli vybrat? Kde je nejlepší místo pro výměnu komody? Připravili jsme pro vás obsáhlého průvodce, který rozptýlí veškeré pochybnosti.

Přebalovací podložka nebo převlékací stolek? Typy měnících se tabulek

Velký výběr je někdy skutečnou hrozbou. Nejjednodušší způsob, jak se seznámit s typy přebalovacích stolů a vybrat si variantu, která bude přizpůsobena velikosti dětského pokoje a jak často vyměňujeme dítě mimo domov.

Přebalovací podložky pro komodu - poměrně pohodlné řešení, protože přebalovací stůl je prostě praktickým krytem, který lze pokaždé trvale namontovat nebo vyjmout, čímž se na prádelníku vytvoří místo.

Komoda - oblíbená a pohodlná volba. Přebalovací stoly jsou velmi esteticky příjemné a velmi praktické, protože v zásuvkách máme také přístup k plenkám a kosmetice. Toto řešení bude fungovat ve větších místnostech, protože komoda pro dítě zabírá kvůli délce převlékacího stolu trochu více místa. Přebalovací stůl sám je připevněn k nábytku, ale v mnoha modelech může být později odstraněn a použit pouze komoda.

Přebalovací podložky pro dětskou postýlku - levné a praktické, často vybírané rodiči. Na dětskou postýlku jsme položili ztužený přebalovací stůl (další možnost). Pokud to není nutné, lze jej snadno odstranit. Dětská postýlka s přebalovacím stolem je skvělá úspora místa.

Přebalovací stůl s vanou - nazývá se také vana. Přebalovací stůl položte na vanu, kterou lze při koupání snadno vyjmout. Díky tomu je vytvořen multifunkční nábytek, který nezabírá mnoho místa. Přebalovací stůl v kombinaci s vaničkou pro děti je často vyroben z plastových prvků, díky kterým je lehký a můžeme jej snadno přesunout do obývacího pokoje nebo koupelny. Navíc může být vybaven koly. Výměna zásobníku také ušetří peníze, protože kupujeme dva doplňky v jednom.

Změna tabulky - tato možnost se často nachází v na klinikách a tam, kde je potřebný prostor pro rodiče s dětmi. Stůl na přestavování stojanu může být vyroben například ze dřeva nebo plastu, a proto je vhodné věnovat pozornost tomu, zda má kola. Často je vybaven policemi, díky kterým se stává něco jako praktická police. Jeho nevýhoda spočívá v tom, že na něj musíte vložit polštářky a nemůžete jej přesunout (například na stůl nebo postel).

Přebalovací stůl - skládací stůl. Ideální pro rodiče, kteří často cestují nebo mají málo místa v bytě. Lehký, malý a pohodlný k použití, je to skvělá alternativa k velkým a masivním přebalovacím stolům se zásuvkou.

Přebalovací stůl - velmi malý byt? Tato možnost problém vyřeší, protože přebalovací stůl je připevněn ke zdi a po skládání nezabírá téměř vůbec žádný prostor. Kromě toho je vybaven užitečnými policemi, na které můžeme umístit dětskou kosmetiku. Nevýhodou bude skutečnost, že ji nemůžeme nikam pohnout, a kromě toho musíte do zdi vyvrtat díry, abyste ji opravili.

Skříňka s přebalovacím stolem - ekvivalentní komoda, i když může mít mírně odlišné rozměry a uspořádání dveří. Skříňka bude také o něco užší, takže zabere méně místa.

Bezpečné přebalovací pult - co byste měli věnovat pozornost?

Nejprve zkontrolujeme maximální zatížení pro měnící se stůl. Kromě toho je stabilní a jsou jeho rozměry vhodné pro batole. Kromě toho se ujistěte, že převlékací stoly jsou schváleny tak, aby materiály, ze kterých jsou vyrobeny, byly bezpečné pro kůži dítěte a nezpůsobovaly například odírání nebo alergie.

Přebalovací stůl nemusí být příliš drahý, aby byl dobrý! Věnujte však pozornost kvalitě příslušenství, které lze přidat k přebalovacímu stolu. Je lepší nekupovat nejlevnější materiály dovážené z Číny.

Přebalovací stůl - rozměry, s nimiž se nejčastěji setkáváme

Nejoblíbenější rozměry měnících se stolů jsou 120 x 60, 140 x 70, 70 x 50 nebo 80 x 50 cm. Pokud kupujete dětskou postýlku a přebalovací pult samostatně, pečlivě změřte celek nebo požádejte o výběr sady v obchodě.

Přebalovací pult - užitečné doplňky

Při nákupu dřevěného přebalovacího stolu možná budeme potřebovat další příslušenství, které stojí za to přidat do koše najednou. Dobrými příklady jsou:

Výměna krytu podložky (jinými slovy výměna podložky) - usnadňuje čištění a suchost. S ním můžete také změnit vzhled a barvu měnící se tabulky. Náklady na takové krytí jsou od 10 PLN nahoru. Nezapomeňte jej vyrobit z přírodních materiálů (nejlépe bavlny).

Výměnné polštářky - jednorázové polštářky, které chrání povlak vyměňující polštářky před vlhkostí a nečistotami. Jsou velmi užitečné při cestování. Každý kus stojí desítky groszy.

Přebalovací rohož - zvláště potřebná pro stojící převlékací stoly, které nejsou vždy pokryty měkkou vrstvou matrace. Vyberme bavlněné rohože, protože přírodní vlákna jsou nejlepší pro kojence.

Přebalovací podložka - tento koncept často skrývá spodní část přebalovacího stolu, který musí být navíc vybaven rohožkou a potahem.

Komoda - kam ji umístit?

Položme dřevěný převlékací stolek nebo komodu s převlékacím stolem na místo, kde budeme mít plnou volnost pohybu - nejlépe v blízkosti dětské postýlky nebo stolu, aby se pro batole daly plenky nebo kosmetika. Měl by být volný prostor, abychom mohli snadno odložit kryt nebo dát vozík.

Nástěnné malby pro děti - 12 nápadů pro změnu výzdoby

Vybíráme pěkný a praktický dětský nábytek

Dekorace okna v dětském pokoji

Kategorie: