Bílá ložnice, klasická barva, jednoduchost tvarů a minimalismus navíc. Ota krásné ženské ložnice uspořádání. Bílý interiér ložnice je čistý a nevinný a zároveň zaujme svým jedinečným stylem. Ewa Bathelier je zodpovědná za uspořádání ložnice v divadelním minimalismu.

Bílá v interiéru je klasická. Avšak zcela bílé interiéry jsou velmi originální. Čistě bílá se stává stále populárnější a návrháři interiérů ji rádi používají. Prostory koupané ve sněhově bílé barvě jsou klidné, mimořádně stylové a mírně romantické interiéry. Takto navrhl uspořádání ložnice Ewa Bathelier. Zde je bílá ložnice, ve které najdeme úlevu po náročném dni.

Uspořádání bílé ložnice v minimalistickém vydání

Obrovská ložnice překvapí jednoduchostí a minimalismem. Bílé uspořádání interiéru vypadá velmi moderně a stylově. Všudypřítomná bílá barva dává ložnici jedinečný charakter. Zdánlivě nudné kombinace: bílé zdi, bílý nábytek a bílé podlahy - v tomto vydání získávají obrovskou eleganci. Přízvuk mírně odlišný od hlavní barvy je zavedení odstínu šedé na stěně za postel. Povaha bílé ložnice je dále zdůrazněna dlouhými plachtovými závěsy, které rozptylují světlo.

Vedle postele je starý stůl, který dostal druhý život. Malování bílé zvýrazňuje původní geometrické tvary nábytku. Složení je doplněno jednoduchou stolicí. Jednou z mála dekorací interiéru bílé ložnice je vývoj malého výklenku, který vznikl po zděšení dveří do obývacího pokoje. Tam designér vystavoval původní dílo „Šaty zdarma“. Divadelní koutek doplňuje jednoduchá židle zabalená do bílé tkaniny.

Kategorie: