Parní pece umožňují mimo jiné přípravu chutné, nadýchané pečivo, stejně jako šťavnaté a aromatické maso

Inovativní pece, indukční varné desky a myčky nádobí jsou vybaveny celou řadou sofistikovanějších funkcí. Obecně používáme pouze ty nejnutnější a nejjednodušší. Doporučujeme vám, které inovativní funkce navržené výrobci domácích spotřebičů by se měly používat ve vaší kuchyni, aby byla příprava večeře rychlá a příjemná a jídlo samotné chutné jako v nejlepší restauraci.

Parní pece, tj. Pečení v páře

Používáním páry k pečení je jak maso, ryby, zelenina, tak i chléb a pečivo aromatické a chutné. Jak to funguje V parních pecích pecí Electrolux byla distribuce páry rozšířena o funkci tradiční konvekce. Horký vzduch způsobí, že jídlo je křehké na vnější straně, zatímco pára obklopuje misku, čímž chrání přirozené chutě uvnitř. Díky tomu jsou jídla šťavnatá a chutná. Kromě toho použití páry umožňuje uchovat více živin, vitamínů a stopových prvků, šťavnatost pokrmů, spotřebovat méně tuku a oleje na vaření a - a co je nejdůležitější - připravovat pokrmy rychleji až o 20%. V závislosti na modelu jsou parní trouby Electrolux vybaveny různými možnostmi vaření v páře. Díky tomu si můžeme vybrat zařízení tak, aby vyhovovalo kulinářským vkusům - připravovalo skvělé koláče, perfektní maso (zvenku křupavé, šťavnaté uvnitř) nebo jiné pečené pochoutky. Rovněž stojí za to použít asistované pečení, tj. Vybrat si jeden z mnoha připravených receptů a trouba vybere vhodné parametry. Zařízení lze také ovládat pomocí mobilní aplikace MyElectrolux (funkce připojení) s celou řadou receptů. A co kontrola teploty během pečení? Zde je užitečná sonda na maso, která neustále kontroluje teplotu uvnitř nádobí. Neriskujeme tedy podpečení ani předpečení.

Indukční varná deska je ideální pro vaše potřeby

Při výběru indukční varné desky je vhodné věnovat pozornost „flexibilitě“ varných zón. Například vybrané modely Electrolux mají varné zóny Infinite ™, které se automaticky přizpůsobí velikosti a tvaru pokrmů. Funkce FlexiBridge vám zase umožňuje vytvořit velkou varnou zónu (čtyři segmenty lze kombinovat třemi různými způsoby: dvě větší pole, tři segmenty dohromady, čtyři segmenty dohromady do jednoho velkého pole). Důležité jsou také funkce, které vám pomohou snadno regulovat teplotu. U talířů Electrolux funkce SenseFry® s displejem TFT zajišťuje, že si musíte zvolit pouze druh jídla a úroveň smažení a talíř bude udržovat konstantní teplotu na povrchu misky. Nádobí bude připraveno přesně tak, jak by mělo být, aniž by bylo nutné upravovat nastavení. A co hrnce, ve kterých se vaří? Funkce SenseBoil® (regulace teploty vody a v případě potřeby snížení topného výkonu) je zde perfektním řešením. SensePro® je pokroková bezdrátová sonda na maso, která během vaření řídí teplotu uvnitř nádobí a zasílá příslušné informace do indukční varné desky.

Automatická aktivace odsavače par po zapnutí indukční varné desky je velmi výhodná. Tyto zázraky jsou poskytovány funkcí Hob2hood v produktech Electrolux. Rovněž se postará o přizpůsobení síly odsavače digestoře intenzitě vaření - během smažení, kdy jsou výpary vystupující z pánve intenzivní a mají zřetelný zápach, bude zvýšena intenzita extraktu. Při pomalém vaření se však sníží, aby byl zajištěn jemnější a tichší provoz odsavače par.

Pohodlná a efektivní myčka nádobí

Potěšení z lahodné večeře končí prozaickou povinností umýt nádobí nebo dát je do myčky nádobí. Značka Electrolux se postarala o usnadnění této činnosti (zejména pro seniory nebo lidi s problémy se zády). Jako první na světě představila ComfortLift - myčku nádobí, jejíž spodní koš lze snadno a plynule zvednout do ergonomické výšky a získat přístup ke všem pokrmům bez ohnutí. Technologie AirDry způsobí, že se dveře myčky automaticky otevřou v poslední fázi mycího cyklu. Je to přirozený způsob, jak dokonale vysušit nádobí a zároveň se zbavit skvrn a snížit spotřebu energie. Obsluha zařízení je velmi jednoduchá, zejména s řešením QuickSelect . Cyklus praní se vybere pouze posunutím prstu po obrazovce a jeho délkou - stisknutím tlačítka.

Myčka vybavená systémem ComfortLift je velmi pohodlná - zvednutí spodního koše je pohodlné a zaručuje přístup ke všem pokrmům.

Článek byl připraven ve spolupráci s Electroluxem, www.electrolux.pl

Kategorie: