Moderní lampy do obývacího pokoje nejen osvětlují a vytvářejí atmosféru uspořádání, ale také hrají roli kompoziční tečky nad a. Doporučujeme, jak lampy přizpůsobit obývacím pokojům. Podívejte se na naši 37 FOTOGALERIE

Moderní lampy do obývacího pokoje - dobře navržené a vyrobené z vynikajících materiálů - také vypadají skvěle, když nesvítí. Moderní lampy, bez ohledu na to, zda mají jednoduchou nebo fantazijní formu, se nyní stávají jedním z nejdůležitějších prvků uspořádání obývacího pokoje. Tyto moderní lampy se tak často zobrazují nejen uprostřed interiéru, ale také nad stolem a v kuchyňském koutku - na pohovce. Díky módě pro směšovací styly nemusí moderní lampy do obývacího pokoje být „na scéně“ - všechny se stejnými stínítky nebo odstíny. Jedna z lamp - nejdůležitější v místnosti - může mít sofistikovaný tvar, stylizovaná nebo avantgardní, druhá by měla být jednodušší, neutrálnější. V případě moderních lamp do obývacího pokoje je nutnost moderování výběru lamp, protože v chaosu jednoduše přestanou být viditelné a vykonávají svou dekorativní funkci.

Moderní lampy do obývacího pokoje: podle pravidel

Při výběru moderních lamp do obývacího pokoje nezapomeňte, že se nejedná pouze o uspořádání, ale také o funkčnost interiéru. Světelné zdroje by měly být uspořádány tak, aby každá zóna sloužící jiné funkci byla správně osvětlena. Podle pravidel by v obývacím pokoji měly být zahrnuty tři typy osvětlení. Prvním typem je běžné osvětlení obývacího pokoje. Obvykle je tento úkol splněn jednou lampou (nebo několika) visící ve středu obývacího pokoje, řadou bodových světel na kolejnici nebo zabudovanou do zavěšeného stropu. Tato role je nyní často svěřena také moderní stojací lampě v megarize. Nazývá se druhý typ osvětlení úkol. Tato skupina zahrnuje lampy osvětlující čtecí koutek, jídelní stůl a pracovní přílohu. Síla použitých světelných zdrojů nemůže být příliš slabá - ne méně než ekvivalent tradičních žárovek 60 W. Tato skupina zahrnuje zejména podlahové, stolní a stolní lampy. Třetí typ osvětlení - náladový. Tuto funkci obvykle provádějí malé moderní žárovky s nízkoenergetickými světelnými zdroji (ekvivalent přibližně 40 W tradičních žárovek a menších). Jsou umístěny na nábytek, podlahu nebo visí na zdi (nástěnné spotřebiče).

Moderní lampy do obývacího pokoje: co si vybrat pro dosažení pěkného efektu

Moderní lampy do obývacího pokoje si můžete vybrat bez chyb, držet se několika pravidel. Máte-li moderní obývací pokoj v tichém barevném tónu, můžete si vybrat neutrální lampy - bílé nebo průhledné sklo. Můžete to také udělat jinak - zvolte „centrální“ lampu, např. Nad stolem s černým stínidlem, jiné zdroje světla - s bílými stínidly (nebo v jiné sadě barev). Tímto způsobem můžete také opticky extrahovat přílohy v obývacím pokoji. Krásná kombinace bílé lampy s bílými nebo šedými stěnami a nábytkem poskytuje krásné efekty. Kdo má rád silnější barvy, má také mnoho návrhů na moderní lampy v obývacím pokoji v intenzivních barvách. Budou dokonale svítit na neutrálním nebo kontrastním pozadí a dokonale oživí uspořádání obývacího pokoje. Při nákupu moderních lamp, nezapomeňte, že tyto fantazie "potřebují" hodně prostoru, malý může přemoci.

Kategorie: