Zrcadlo a další doplňky pro líčení

Make-up zrcadlo není luxus, ale je potřeba více pro každou ženu, která make-up vyrábí téměř každý den. Jeho volba je důležitá, protože určuje kvalitu líčení a pracovní pohodlí. Pokud nevíte, co dělá kosmetická zrcátka vyniknout a do čeho investovat, přečtěte si našeho průvodce a podívejte se, co funguje nejlépe ve vašem domácím kosmetickém studiu.

Kosmetické zrcadlo a make-up zrcadlo - jak se liší od klasického zrcadla?

Technicky je zrcadlo zrcadlem. V praxi však nejsou koupelnová zrcadla vždy vhodná pro líčení. Zaprvé, pokud je mezi námi a zrcadlem umyvadlo, bude obtížné se přiblížit ke sklu (často používáme zrcadla připojená k kosmetice). Kromě toho je zrcadlo v koupelně nebo na chodbě obtížné osvětlit tak, že je vhodné pro dokonalý make-up. Jaké jsou tedy nejdůležitější vlastnosti make-upového zrcátka?

  • Měl by být po ruce nebo být schopen ho dobře osvětlit externí lampou.
  • U malých zrcátek je dobré mít možnost zvětšení.
  • Musí být v dostatečné výšce, abyste se při líčení nemuseli sklonit.

Jak osvětlit kosmetická zrcátka?

To je klíčový problém - barva žárovky musí být neutrální, takže by měla co nejlépe napodobit denní světlo. Podívejme se na barvu v rozmezí 4000 až 5500 K. Jinak bude intenzita make-upu zkreslena. Je také obtížné zjistit, zda byla nadace řádně distribuována. Příliš teplé nebo příliš studené světlo také zkreslí kosmetické barvy.

Dvě šikovná zrcátka vám umožňují efektivněji lícovat koupelnu

Typy zrcadel a make-upových zrcadel

Díky tvaru a velikosti rozlišujeme:

Stolní zrcátka - můžete si ji koupit v jakémkoli lékárně. Můžete si vybrat trochu větší a docela malé, které si můžete snadno vzít s sebou na cestu. Nejčastěji má zadní zrcátko zvětšovací vrstvu. Náklady na takové zrcadlo jsou několik desítek zlotých.

Nástěnné zrcadlo - můžeme ho zavěsit nad stůl nebo nad toaletním stolkem. Pokud nemá vlastní osvětlení, je třeba si uspořádat lampy.

Toaletní stolek se zrcadlem - pohodlná, i když nejlevnější varianta. Sen každého milovníka make-upu, protože krásný toaletní stolek je velmi pohodlným místem pro make-up pro každou příležitost. Umyvadlo může mít vlastní osvětlení nebo ne.

Dekorativní kosmetické zrcadlo - jedná se obvykle o stolní zrcadla nebo o ty tradiční, které držíme v ruce (užitečné při nanášení řasenky nebo malířských rtů). Vyznačují se dekoracemi, barvou a typem materiálu, ze kterého je základna vyrobena (např. Bambus). Zrcátka v ozdobných, ozdobných rámech jsou skvělé pro klasické pokoje, v půvabu nebo ve stylu vintage.

Zrcadlo s výložníkem - dobrá volba, pokud obrazujete do koupelnového zrcadla. Díky přídavnému zrcátku můžete snadno vytvářet složitější části make-upu.

Díky typu podsvícení lze kosmetická zrcátka rozdělit na:

Kosmetická zrcadla LED - stolní zrcadla nebo velká kosmetická zrcadla mají často vestavěné LED osvětlení, obvykle kolem číselníku. Kruhové osvětlení vám umožní vytvořit dokonalý make-up. Stolní zrcátka jsou napájena bateriemi a velká zrcadla (zavěšená nebo namontovaná v toaletním stolku) jsou připojena k elektřině. LED žárovky šetří energii a fungují desítky tisíc hodin.

Kosmetické zrcátko s žárovkami - nejčastěji spojené s vestavěnými skříněmi osobností. Mezitím každý z nás může mít něco takového doma! Tento typ zrcadla má obvykle větší rozměry a náklady od několika stovek zlotých a výše. V závislosti na velikosti bude mít několik, několik nebo i několik desítek LED žárovek. Zrcadlo lze zakoupit samostatně, ale můžeme jej snadno získat v sadě s toaletním stolkem. To je výhodná možnost, protože je snadné vyměnit žárovku (i když nepřetržitě svítí desítky tisíc hodin) a zrcadlo s make-upem vypadá elegantně, například v ložnici.

Jak osvětlíte make-up zrcadlo, které nemá vestavěné lampy? Nejlepší je koupit výbojky s výložníkem a namontovat je po stranách zrcadla. Tvář by měla být rovnoměrně zaplavena světlem, aby se neobjevily žádné stíny.

Kam namontovat nebo dát make-up zrcadlo?

Nejlepší je zavěsit nástěnné zrcadlo nad komodu, komodu nebo konzolu - na místě, kde můžete kosmetiku šířit a volně se k nim natahovat. Skvělé, pokud je místo natrvalo naplánováno jako jakési domácí kosmetické studio, takže nemusíte pokaždé všechno rozebrat.

Malé stolní zrcadlo je nejlepší místo, kde máme přístup na denní světlo. Posaďte se pohodlně u stolu nebo stolu, abyste měli největší pohodlí!

Jak zapálit zrcadlo? Připravené nápady

Zrcadla na kutilských řezech krok za krokem

Zrcadlo do obývacího pokoje - 11 zajímavých návrhů

Kategorie: