Příbory pro otce, který rád DIY

23. června Den otců! Zajímá vás, co dát svému otci? Stojí za to udělat něco, co nejenže nejlépe vyhovuje tatínkovým zájmům, ale také mu dlouhodobě slouží. Naše návrhy jsou rozděleny do 10 kategorií, v nichž najdete dárky pro Den otců související s různými zálibami a životním stylem a praktické. Získejte 10 nápadů na dárky pro Den otců, které se vám hodí doma.

1. Pro milovníka hudby - gramofon a další

Již nějakou dobu sledujeme velký návrat vinylových desek, a proto se gramofony vrátí ve prospěch. Moderní vybavení má zajímavé, designérské formy a často je jedním z prvků Hi-Fi věže. Doporučujeme však samostatný otočný stůl, který lze pěkně zobrazit, např. Na prádelníku nebo pomocném stole. A na to alespoň jedno CD - s tatínkovou oblíbenou hudbou. Příznivce poslechu hudby na modernějších médiích si také užije bezdrátový reproduktor nebo sluchátka, která se promění v reproduktor.

Přenosný bezdrátový reproduktor pro milovníky hudby

2. Personalizované pomůcky pro Den otců

U každého individuálního doplňku pro gadget nebo interiérový design stojí za to naplánovat celou „akci“ o něco dříve, aby měl váš táta hrnek nebo plakát se zvláštním věnováním právě pro něj. Mnoho obchodů nabízí různé dary pro Den otců s možností uvedení věnování nebo jména. Pokud nebudeme mít čas - budou užitečné malé předměty s nápisy, zvláště pro Den otců.

3. Organizér pro elegantní otce

Ideální dárek pro Den otců pro elegantní nebo obchodní osobu? Pořadatel je ideální pro drobnosti, jako jsou manžetové knoflíčky, límce nebo kravaty nebo hodinky. Nebo jen závěs. Takový dárek lze také přizpůsobit (viz bod 2).

Viz také: Jak ozdobit malou skříň? >>>

Personalizovaný věšák na dárky

4. Malé věci pro fanoušky filmu

Malí i velcí muži se často zajímají o fantasy a SF filmy. Táta miluje Star Wars? Je zde spousta možností: kniha stojí jako stormtroopers, reproduktor ve tvaru masky lorda Vadera, noční lampa jako smrtelná hvězda nebo hrnek plný síly.

5. Lůžkoviny pro otce

8. Elegantní kancelářské doplňky

Je pravda, že roli notebooků převzali počítače, tablety a chytré telefony, ale papír vždy zůstává spolehlivý. Vyberme elegantní notebook - zejména ten, který je svázán v kůži. Zkusme, aby to vypadalo skvěle jak na důležitém setkání, tak i jako dekorace interiéru. Elegantní, stylový organizér stolu nebo tzv. Dárek může být také ozdobným, stylovým dárkem. věčný kalendář.

Věčný kalendář Philippi je elegantní a dekorativní stolní pomůcka

9. Noční lampa

Nejlepší zábava ve formě, neobvyklé, designér! Snažte se, aby se otec během své dovolené cítil zvláštně. Lampa připojená k poplachu bude fungovat stejně dobře - utíkat, když udeří čas budíku, nebo vyžadovat, abyste zasáhli štít, aby konečně utichli.

10. Péče na úrovni

Den otců dárek na poslední chvíli? Často kupujeme kosmetiku. Ano, je to užitečné, ale jste si jisti ze srdce? Je tedy lepší sázet na příslušenství, které vydrží déle. Příklad? Klasická sada na holení, která zahrnuje například speciální kartáč pro distribuci pěny a kvalitní holicí strojek (nebo holicí strojek!) Nebo cestovní soupravu pro péči o vousy.

Pánské interiéry - FOTOGALERIE

Pánský plochý byt: interiér s charakterem

Návrh ložnice s šatní skříní a koupelnou v mužském stylu FOTOGALERIE

Pánské interiéry - fotogalerie skutečných bytů

Kategorie: