Shabby chic je oblíbený a oblíbený styl. Je to lehký, jasný, připomínající interiéry v idylických venkovských domech. Shabby chic je určitě styl pro romantiky a nevyléčitelné optimisty.

Chcete-li vyzdobit interiér v omšelé eleganci, musíme si uvědomit, že je to velmi jemný a romantický styl, takže to určitě nebude vyhovovat všem. Ti, kteří mají rádi takové interiéry, se však budou určitě cítit v ošuntělém elegantním uspořádání.

Co charakterizuje ošuntělý elegantní styl?

Charakteristickými rysy shabby chic stylu jsou starý nebo úmyslně stárnutý nábytek. Nejlepší je, pokud jsou frézované, ozdobné a s vyřezávanými ornamenty. Nezbytně v jasných, obílených barvách, vypadal, jako by se barva sama pod vlivem času uvolnila. Je také běžné malovat nábytek tak, aby pod jednou vrstvou barvy projížděly předchozí a aby bylo vidět zrno a zrno dřeva. Dominantní barvy jsou pastelové a bílé. Ošuntělý elegantní aranžmá v tmavších barvách je méně obvyklé, a pokud k němu dojde, zachovají pastelové barvy v kouřových odstínech nebo v přírodních dřevěných barvách. Ošuntělý elegantní styl doplňky jsou tématem řeky. Smaltované misky, hrnce a džbány jsou běžným prvkem. Květiny, ozdobné hrnce a svícny, sklo a keramické doplňky také dokonale ladí s ošuntělým elegantním stylem. Můžete také okořenit interiér, zejména ten malý, se zrcadly v ozdobných rámech. Čím více přírůstků v tomto stylu, tím lepší a ještě výraznější. Při výběru doplňků nezapomeňte dodržovat správné barvy a vzory. Nejvhodnějšími vzory jsou květinové motivy, jemný přehoz, hrášek nebo květinové ornamenty. Látky, které budeme používat v interiéru, by měly být vlněné, bavlněné nebo lněné. Ošuntělý elegantní styl je spojen s blízkostí přírody, takže bychom neměli používat umělé materiály a materiály, jako je plast.

Jak aplikovat ošuntělý elegantní styl ve vašem vlastním interiéru

Shabby chic bude ideální pro malé dřevěné domy v krajině, obklopené zelení a přírodou. Pokud ho chceme představit do bytu v panelovém domě, musíme ho trochu snížit, protože se jednoduše nehodí do bytu ve městě. Můžeme použít mírně tmavší barvy a představit omezené množství nábytku a doplňků, které umožní sjednocení interiéru. Jako doplněk lze do interiéru zavést velké množství květin.

Kategorie: