Relaxační část v arkýři se spojuje s jídelnou a jde do kuchyně.

Ewa a Jarek se milují, čtyři děti, příroda a … jejich vysněný domov. - Naše sny se tu splní - říkají oba. - Pojďte dovnitř!

Žili v hlavním městě třináct let. Pracovali tady, objevily se děti, ale … pořád jim chyběla tráva pod nohama, květiny u okna a ptačí pták.

Stálo to za to

Najednou byl pro nás byt příliš těsný - vzpomíná Ewa. - Oba máme svá povolání (moje je spojeno s botanikou, zvířaty a ekologií a Jarek - se stavbou), ale
jsme také kvalifikovaná pěstounská rodina. Naše rodina je: 18letá Alicja, patnáctiletá Julia, čtrnáctiletá Malika a dvanáctiletá synka Franek a pes Abi, kočka Mel, ryba a králík Titus a samozřejmě táta a matka - dodává se smíchem. - Není divu, že byt bloku (ne příliš velký) byl příliš přeplněný. Hledali jsme místo, které by bylo možné vlastnit rok. A konečně nastal den, kdy jsme putovali vesnicemi a stáli jsme v krásné záři osvětlené sluncem, za níž byla lesní zeď. Uplynul ani měsíc a velká část tohoto zúčtování byla naše. Dnes je těžké říci, kdo si užil víc - děti nebo nás. Stavba začala. Tentokrát si vzpomínáme na podráždění, navzdory těžkostem, bezesným nocím, problémům s profesionály atd. Naštěstí jsme se na cestě vyhýbali nehodám, protože Jarek spojený se stavebním průmyslem dohlížel na všechno. S čistým svědomím říkám, že to stálo za to potíže, protože dům vyšel úžasně a žijeme v něm úžasně.

Zprostředkování mise

Ewa od začátku věděla, jak má jejich dům vypadat, a Jarek se spoléhal na její vkus a byl schopen experimentovat podle libosti. Aby bylo vše na špičce, v konečné fázi se rozhodli pro společnost zabývající se návrhem interiérů. - Když jsme však nedosáhli konsensu, rozloučili jsme se s ní a se sebou samými, protože jsme hráli v srdcích a Kurpianových duších, uvědomili jsme si své sny - říká Ewa. - Díky tomu cítíme, že je to náš domov, ideální pro naši rodinu. Dva roky po zakoupení pozemku jsme se přestěhovali do interiéru vonícího dřevem a barvou.

Kategorie: