Design obývacího pokoje s kuchyní je otevřený neustálým a dalším změnám. Připraveni přijímat hosty, přeskupovat a nové položky. Nechte se inspirovat moderním designem obývacího pokoje s kuchyní v otevřeném prostoru - připraven ke změně!

V designu otevřeného prostoru obývacího pokoje s kuchyní byly plně využity hodnoty velkých oken vyzařujících světlo. Světelný efekt v designu obývacího pokoje je zdůrazněn rovnoměrně bílými barvami stěn, které zvýrazňují denní světlo přicházející zvnějšku. Díky neutrálním stěnám se můžete v obývacím pokoji zbláznit barvami doplňků a větším nábytkem. V důsledku těchto ošetření interiér obývacího pokoje s kuchyní, byť prostorný a prodyšný, vibruje vibrujícími vzory a nasycenými barvami!

Otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní: barva a grafika

Přátelská a mimořádně společenská atmosféra v designu interiéru obývacího pokoje s kuchyní byla postavena na základě neutrálních barev stěn, teplého zbarvení dřevěné podlahy a čistě základních barev, jako u Mondrianových obrazů, nábytku a doplňků. Intenzivně modrý roh, červená lednička a žlutý konferenční stolek vytvořily optimistický salonek. Kreativním způsobem se také barva vplížila do bílého prostoru kuchyňské budovy a do kuchyně s neobvyklou nástěnnou malbou.

Návrh obývacího pokoje s kuchyní: není zřejmé

Bílé a jednoduché kuchyňské budovy z lakovaného MDF, umístěné před panoramatickými okny, se pro barevné vyvážení staly také polem pro kreativní rozvoj. Díky magnetické barvě se vybraný fragment stěny v kuchyni používá k zobrazení pamětních magnetů dovezených z každé cesty. Dvouúrovňový kuchyňský ostrov je vlastně dva samostatné nábytek. Společně vytvářejí kulinářské centrum s barem, které upřednostňuje přípravu jídel spolu s přáteli. Když očekáváme více hostů, lze stůl rozložit na kuchyňský ostrovní blok a umístit ho dokonce i uprostřed obývacího pokoje. Rovnoměrně bílý povrch ostrova i stolu spojuje nábytek s konvenčně bílou konvencí kuchyňské zóny. Lehké osvětlení z měřítka žárovek na barevných kabelech dodalo této zóně lehkost.

Zkontrolujte také: cementové dlaždice ve vnitřním prostoru >>

Mint stolice a grafické textilie oživí místo k sezení u stolu a ramene. Šestihranný motiv na dekorativních prvcích (krabice, látky) odkazuje přímo na efektivní podlahu, obvykle (předstírá, že je chodník) oddělující kuchyňskou zónu. Na konci lákavého chodníku najdeme temnou stranu kuchyně - kratší kuchyňská stěna, na první pohled těžko identifikovatelná, byla lemována nástěnnou nástěnnou malbou zobrazující most a hlubokou vodu, fotografovanou z ptačí perspektivy. Fotografie byla vytištěna na papíru odolném proti vlhkosti a poškrábání. Pro zajištění toho, že spodní zóna s fotografickou tapetou, nejvíce vystavenou stříkající vodě, je chráněna průhledným sklem.

Návrh obývacího pokoje s kuchyní: kreativní nábytek

Design obývacího pokoje je jasný a čistý základny (jednoduchá kuchyň, jednotná barva stěny, dřevo na podlaze, hladké barvy obývacího nábytku), což plně souhlasilo s nejbláznivějšími experimenty v interiéru. Dodatečné vybavení, suvenýry, drobný nábytek mohou být "poskládány" uspořádáním obývacího pokoje s kuchyní, aniž by vytvářely dojem přetížení nebo zdobení. Pro lidi, kteří milují změnu a rychlé tempo života, se takový design obývacího pokoje jeví jako nejlepší možný!

Kategorie: