Ačkoli to může být spojeno s narozeninovými oslavami dětí, balónová zeď je senzací mezi návrháři svatební dekorace. Součástí barevně blokující módy může být také správně zvolená barva balónku.

Svatební sezóna nabývá na síle. Ačkoli večírky, svatby a intimní obřady se nejčastěji vyskytují v klasickém vydání, stále více lidí se rozhoduje prolomit svatební nudu. Změna svatební módy se nevztahuje pouze na šaty a obleky, ale také na výzdobu svatebního sálu, uspořádání stolů atd. Jaké jsou svatební trendy 2022-2023?

Charakteristika svatebních trendů

Všechny trendy jsou cyklické: přicházejí a odcházejí střídavě. To platí pro módu pro individuální oblečení, výzdobu, jednotlivé barvy atd. Proto, když mluvíme o současných trendech, musíme mít na paměti určitý výsledek individuálních módních trendů.

V případě svatebních trendů se to neliší. Abychom se pokusili popsat estetické trendy daného roku, musíme se podívat na různé aspekty organizace svatby.

Popularita jednotlivých prvků je ovlivněna posilováním nebo oslabováním sentimentu k určité éře, rozhodnutím designérských a módních autorit, jakož i různými kulturními jevy. V případě svatební módy mají velký význam také svatby známých osobností ze světa kultury, médií nebo členů královské rodiny.

Pro ty, kteří si cení tradice svatebních ozdob, bude výchozím bodem rozbité bílé, elegantní sklo, stříbro nebo zlato.

Postoj k klasice a konzistenci

Bez ohledu na individuální trendy týkající se dekorací, květin, ubrusů a podobných aspektů svatebních aranžmá, musíme myslet na estetiku svatby jako celku. Svatba vyrobená z módních, ale neodpovídajících prvků nebude vypadat dobře.

Druh základu pro detailní výběr uspořádání bude nutně přístup k nejpopulárnějším klasickým řešením. Jinými slovy, budeme buď vycházet z toho, co je nejlépe známé, nebo necháme tradiční svatební výzdobu jako výchozí bod.

V tomto ohledu lze ukázat některé sezónní trendy. Rok 2022-2023 je obdobím, kdy se klasice daří dobře. Dosah pro porazené svatební řešení - elegantní zlomená bílá, křišťál, zlato atd. Je jedním ze současných trendů.

Pro ty, kteří se chtějí odklonit od běžných estetických řešení, nabízejí trendy 2022-2023 mimo jiné odvážné tmavé barvy.

Tmavé, výrazné barvy

Zároveň je však toto období pro odvážné jednání ve věci barev. Základem pro uspořádání svatebních stolů v letech 2022-2023 mohou být úspěšně tmavé ubrusy, se kterými zlaté nádobí a příbory dokonale ladí. Na takových stolech se můžeme snadno zbláznit netradičními květinami v tmavších červených barvách, složení sušených květin bude také průvodem.

Barva blokování

Srdce svatebních designérů také získává ze světa módy, přes interiéry, módy pro odvážné výrazné skvrny jednotných barev v zajímavých kombinacích. Blokování barev může znamenat jak použití dekorací v barvách z jedné palety, tak zajímavě kontrastní. Může to vyvolat pocit.

Při rozhodování o barevných blocích uvažujme jak o stole, tak o uspořádání stěn, stropů, osvětlení. Tento styl má šanci vypadat úžasně všude.

V letech 2022-2023–2020 se vysoké stolní dekorace vrátily ke svatebním trendům. Nezabírají místo na desce, ale mohou se šířit nad stůl.

Vysoké dekorace

Přicházejí a odcházejí. Letos vládnou na svatebních stolech. Úzké vysoké vázy a další dekorace, které končí nad hlavami sedících. Tyto druhy dekorací jsou často zvláště účinné, protože nezabírají na stole příliš místa.

Velvet všude!

Sezóna 2022-2023 rozepíše samet a odhalí jej pro nové oblasti. Sametové družičky? Sametové ubrusy? Velvet veranda polštáře? Tento rok neexistují žádná omezení!

Tento jedinečný materiál může mít velmi odlišný charakter v závislosti na barvě. Existují odstíny, které dodají stolům a celou party eleganci, jsou takové, které povedou událost k vtipnějším a zábavnějším stránkám.

Všude je prostor pro samet ve svatebních aranžmá v letech 2022-2023: v šatech, na stolech a dalších.

Balónová zeď. Nejen pro děti

Řekněme, že je to dětinské! Balónová zeď vyhraje letošní svatbu bouří. Obrovské množství s chutí vybraných balónků zaujme každého. Může to být pozadí pro venkovní obřad nebo fotografie během svatby. Ve skutečnosti, bez ohledu na to, kam jsme to dali, to bude fungovat dobře.

Svatební viněty: jaké štítky byste si měli vybrat pro svatební stůl?

Dekorace židle na svatbu: 10 trendy dekorace židle na svatbu

Kategorie: