Skateboard může ukazovat na pokoj pro mládež, ale nemusí (uspořádání Hm.com). Cihlová zeď poskytla skvělé zázemí nízké polici a drobnostem a posteli. Kontejnery na plachty zdůrazňují styl ložnice. Pokud je zde prostor pro pevný (číst: prostorný) nábytek, mohla by zde stát jednoduchá dřevěná skříň nebo zeď oddělující skříň. Dekorace by dokonale ladila černá kovová konstrukce, drátěné koše, překližka nebo šedá plachta.

Potřebujeme úložný prostor v každé ložnici. Existuje mnoho řešení, takže si něco přizpůsobíte povrchu a očekáváním. Kromě toho by vše mělo vypadat hezky!

Z ložnice se často stává šatník. Můžete být v pokušení jedním nebo dvěma (stejnými nebo odlišnými) skříněmi nebo si vybrat kus nábytku podle velikosti, libovolné velikosti a podle svého vkusu. Někteří v moderních interiérech se zastaví u tyče s věšáky, i když nemusí být skryté za zdí nebo závěsem.

Pokud pro šatník není žádná šance, zkuste to s ložním prádlem, prádelníkem nebo … vybavte postel zásuvkami a úložným prostorem na čelní desce. V kabině najdete místo alespoň pro noční stolky se zásuvkami a policemi na zdi pro několik knih a knick knacks. Nezapomeňte na fantastické (a užitečné!) Kontejnery na výzdobu ložnice.

Dobrá rada: skříně, komody, prádlo, noční stolky doplněné pěknými nádobami z kartonu nebo tkaniny. Mohou úspěšně stát venku.

Nová šatní skříň - co hledat?

Při nákupu nového šatníku se vyplatí vybrat model s vnitřním osvětlením nebo zakoupit osvětlovací systém pro váš nábytek. Díky tomu je vyhledávání ve skříni mnohem snazší. Pokud není možné jej namontovat nebo chcete osvětlit zásuvky, hluboké skříňky atd., Rozhodněte se pro samolepicí lampy napájené z baterií nebo baterií. Nejlepší jsou 3 LED diody, které dávají intenzivní světlo. Svítidla tohoto typu šetří energii - napájení trvá dlouhou dobu. Můžete si je koupit v obchodech pro kutily, v elektrických obchodech a mezi ostatními na Allegro.pl, Sklep.avt.pl, Martom-hurtownia.pl. Jejich ceny začínají od několika zlotých.

Úložný prostor v ložnici - posuvné dveře

V malé ložnici stojí za to přemýšlet o skříních uzavřených posuvnými čelními stěnami. To šetří místo ve srovnání s tradičně otevřenými dveřmi. Pokud se vám líbí retro atmosféra, mohou být posuvné čela stylizované. Můžete také použít dveře starých skříní (vhodně přizpůsobené velikosti nového nábytku).

Můj byt

V zářijovém vydání prázdninového rozloučení. Vracíme se do školy - takže si zajistíme ideální místo pro studium a práci, včetně toho doma - tedy materiál o stolech. Máte v pokoji kuchyň? Najdete rady, jak to skrýt nebo ukázat. Objevíte výhody kulatých stolů, dekorativní potenciál koberců a koupelnových dekorů.

Kupte poslední číslo

Postele pro ložnice v různých stylech

Hrnkové rostliny do ložnice

Přikrývka do ložnice

Do ložnice vybíráme noční stolky

Kategorie: