Trouba Electrolux SteemBoost vypadá elegantně a moderně - vidíme ji na první pohled. Stojí však za to ponořit se do funkcí, díky nimž budou všechna jídla, od předkrmů až po dezerty, ještě chutnější, šťavnatější a zdravější než kdykoli předtím.

Nejlepší kuchaři - profesionální i domácí - neustále zlepšují svou techniku vaření. Aby jim to pomohlo, Electrolux vylepšuje vybavení, které používají. Takto byly vytvořeny parní pece, které používají horký vzduch v kombinaci s párou. Horký vzduch zajišťuje křehkost misky a její chutný vzhled, zlatou barvu na vnější straně, zatímco pára obklopující misku zdůrazňuje aroma uvnitř. Přidejte páru a užijte si ještě lepší chuť svých oblíbených jídel!

Udržujte aroma, chuť a plnou nutriční hodnotu

Parní trouby Electrolux umožňují tradiční vaření horkým vzduchem i použití páry - to vše si můžete vychutnat skvělou chuť a chutný vzhled vašich oblíbených jídel. Proč si vybrat parní troubu?

TT Parní pec je zárukou zachování plné vůně a chuti pokrmů během jejich přípravy. Pára uzavírá přirozený obsah vlhkosti uvnitř produktu, takže i po tepelném zpracování zůstane uvnitř šťavnatá. Toto pravidlo platí pro maso i dezerty.

Použití parní trouby je také jednoduchý způsob, jak dosáhnout zdravější stravy s méně tuku. Pokrmy připravené v parních pecích si uchovávají více živin, vitamínů a mikroprvků, protože jsou připravovány až o 20% rychleji než v tradičních pecích bez funkce páry.

Parní pece navíc pomáhají redukovat jev potravinového odpadu. Například, pokud nebudeme jíst chléb včas a stane se tvrdším, můžeme jej v peci osvěžit parou - bude opět vlhký a měkký. Rovněž se v parní troubě provádí mnohem lepší ohřev nádobí připraveného den předtím. Nic hoří a toto tepelné ošetření zaručuje zadržování živin a samozřejmě plnou chuti.

Přidejte páry!

Parní pece Electrolux umožňují přesnou kontrolu provozních parametrů zařízení. K dispozici jsou tři režimy: vaření v páře, ohřev a vaření v páře . První bude skvělá pro rychlou přípravu ryb, rýže, ovoce a zeleniny "al dente". Režim opakovaného ohřevu je ideální pro přípravu čerstvých a zmrazených hotových jídel a ohřívání jídel. Poslední z nich - pro pečení jemného vnitřku a křupavosti mimo domácí pečivo, červené maso a drůbež. Můžete tak snadno přizpůsobit úroveň páry vašim individuálním potřebám!

Funkce zlepšující a zpříjemňující práci

Moderní parní pece Electrolux byly vybaveny řadou modulů, které urychlují, usnadňují a zvyšují kulinářskou kreativitu zkušených kuchařů i začátečníků tohoto umění. Zde jsou nejdůležitější z nich:

Regulace teploty: sonda na maso monitoruje teplotu uvnitř misky, která zabraňuje nadměrnému vaření nebo nadměrnému vaření a když je jídlo hotové - vypne troubu.

Asistované vaření: výběr z mnoha definovaných receptů, které zaručují vždy dokonalé výsledky. Trouba sama nastavuje své pracovní parametry.

Funkce Steamify®: Napájí vás při ovládání nastavení parní trouby. Vše, co musíte udělat, je určit teplotu, při které je pečení plánováno. Trouba automaticky vybere optimální množství páry a upraví zbývající provozní parametry tak, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku.

Rychlé zahřívání: tento režim umožňuje zkrátit dobu potřebnou k dosažení požadované teploty až o 40%.

Rovnoměrné pečení horkým vzduchem: konvekční pečicí systém zaručuje rovnoměrnou cirkulaci horkého vzduchu, díky čemuž se trouba zahřívá rychleji a teplota pečení může být snížena až o 20% ve srovnání s tradičními pecemi.

Připojení a dálkové ovládání: V aplikaci MyElectrolux si můžete vybrat svůj oblíbený recept a trouba upraví všechna nastavení sama. Modely s kamerou také umožňují dálkové ovládání teploty.

Plná bezpečnost: nemusíme se starat o popáleniny, protože během provozu zůstává přední část trouby v chladu.

Elegance a pohodlí: konstrukce dveří zajišťuje jejich hladké a tiché zavírání a celek se vyznačuje také moderním designem.

Teleskopická vodítka: horký podnos nikdy nevyjme z trouby, když jej vyjmete.

Skandinávský design

Jednoduchá obsluha a intuitivnost, výrobky rafinované do všech detailů a zaměřené na lidi - to vše se vyznačuje švédským přístupem k designu. Nové, skutečně intuitivní parní pece Electrolux byly vytvořeny s ohledem na uživatele - takže jejich použití nevyžaduje žádné úsilí, poskytuje větší potěšení a umožňuje objevovat chutě a zažít nové kulinářské zážitky. Kromě inovativních technologií, které zaručují skvělé výsledky, tato zařízení umožňují pohodlnější vaření a šetří čas. Jejich charakteristickou vlastností je také krásný, jednoduchý design.

Vyberte si jednu z parních pecí Electrolux a užijte si ještě lepší chuť svých oblíbených pokrmů díky funkci páry!

Kategorie: