Majka Jeżowska je umělkyně, kterou není třeba představovat. Zpěvačka už nějakou dobu působí také na Instagramu, kde zveřejňuje nejen fotky z koncertů, ale i ze svého soukromého života. Velkou část jejího virtuálního alba zabírají fotky jejích milovaných koček a moderní byt ve Varšavě. Červená kuchyně je obzvlášť poutavá!

Byt Majky Jeżowské

Majka Jeżowska žije několik let ve varšavském Ursynově. Ze zpěvaččina balkonu je výhled na střechy okolních budov a v dálce je vidět obrys prosklených mrakodrapů.Parapet v obývacím pokoji je jedním z oblíbených míst odpočinku umělcových koček - Xabi a Tiny.

Prostorný balkon je zabezpečen sítí, takže kočičí kamarádi Majky Jeżowské mohou volně trávit čas venku. Na balkoně jsou také barevné květiny, květináče s rostlinami a také ratanový nábytek vyložený měkkými světlými polštáři pro maximální pohodlí.

Obývací pokoj

Salón Majky Jeżowské je světlý a prostorný. V rohu, hned u vchodu do další místnosti, je černé stylové piano, na kterém může zpěvačka pracovat a skládat nové písničky. Na klavír umělec umístil sochy koček a fotorámeček. Originální nástěnné svítidlo připevněné na stěnu nad klavírem zajišťuje pohodlí a osvětlení během tvůrčího procesu.

Ústřední místo v obývacím pokoji Majky Jeżowské zaujímá béžová pohovka s dekoračními polštáři. Vytváří elegantní set s dřevěnými černými konferenčními stolky (které jsou často místem, kde odpočívají umělcovy kočky).

Někoho by mohlo napadnout, že zpěvačka známá svými barevnými stylizacemi se v interiérovém designu zaměřuje pouze na neutrální barvy a černobílé kontrasty. Žádná z těchto věcí! V bytě Majky Jeżowské není o barvy nouze.

Příkladem je zajímavá stěna s drážkami, ke které je přidáno červené sametové křeslo.

Kuchyně

Když už jsme u té červené, nelze nezmínit zpěvaččinu kuchyni, která je celá červená. Moderní bezúchytkové skříňky s výrazně červenými čely se mohou zdát jako poněkud neobvyklá volba. Ale s metalickými domácími spotřebiči, bílým ostrůvkem s temnou kamennou deskou tvoří ucelený celek, který neohromí silou barev a dokonale oživí interiér! Červená v kuchyni dodává energii a stimuluje kulinářské experimenty.

Koupelna a ložnice

Díky pár záběrům se zpěvaččinými milovanými kočkami můžeme vidět, jak si umělkyně zařídila privátní zónu, tedy koupelnu a ložnici.

Koupelně Majky Jeżowské dominují neutrální barvy, především jemná šedá a teplá béžová. Na jedné z fotografií je fragment moderního stříbrného radiátoru a závěsné WC. Je minimalistická a moderní.

Ložnice je také zařízena v neutrálních barvách, které napomáhají odpočinku a neunavují oči (v kuchyni necháváme červenou!). Většinu ložnice zabírá postel s čelem. Existují také zelené rostliny, které dodávají trochu barvy a zlepšují kvalitu vzduchu.

Byt Majky Jeżowské je útulný, teplý a zařízený v souladu s převládajícími trendy. Překvapivě červená kuchyně dokazuje, že se umělec nebojí výraznějších barev a ví, jak s nimi vytvořit prostor plný energie a výrazu.

Kategorie: