Objevte výhody parních pecí

Lehká, šťavnatá, velmi chutný - v teplém období se cítíme jako taková jídla. Tyto výhody však nejsou vždy snadné při používání tradičních domácích spotřebičů. Naštěstí existuje cesta pro všechno! Nové parní pece švédské značky Electrolux jsou plné inovativních řešení, která zaručují dokonalý efekt kulinářského úsilí.

Plné vaření v páře

Dušená jídla jsou spojena se zeleninou nebo bez chutí kuřecích prsou. Nic nemůže být špatnější! Vařením můžeme připravit téměř jakékoli jídlo. A co víc, parní trouby tímto způsobem extrahují lepší chuť a vůni připravených pokrmů. Byla to tajná zbraň nejlepších restaurací a kuchařů po celá léta. Parní pece používají horký vzduch v kombinaci s párou. Horký vzduch dělá misku příjemně křupavou na vnější straně, zatímco jemná a šťavnatá uvnitř díky páře.

Více chuti díky páře

V parní peci Electrolux připravíte jedinečnou nedělní pečenou koření s aromatickými bylinkami, lahodnou sušenkou a dokonce i domácím chlebem. Díky páře těsto stoupá lépe, má více křupavou krustu a chléb je uvnitř měkký a nadýchaný. Pára přidaná během pečení přináší nejlepší chuť jídla, zachovává šťavnatost produktu a zabraňuje jeho vysychání. Vaření v parních pecích je také o 20% rychlejší než u tradičních spotřebičů tohoto typu. Umožňuje udržet více živin, vitamínů a mikroprvků. Parní vaření má pouze výhody!

Seznamte se s novými pecemi SteamBoost

Parní pece SteamBoost umožňují jak tradiční vaření horkým vzduchem, tak použití páry ve třech různých režimech: vaření v páře, ohřívání a pečení . Se SteamBoost pečete perfektní koláče a pečivo, pečíte maso a pečivo a páříte. Klíčovými vlastnostmi jsou pokročilé funkce, které usnadňují kulinářskou kreativitu a péči o nejlepší chuťové hodnoty pečeného zboží. Mluvíme o regulaci teploty (na fotografii níže, vaření ryb s jádrovou sondou ), rychlém ohřevu a dokonce i pečení.

Podrobnosti v článku: Dobře pečené párou. Moderní pece SteamBoost >>

Sonda na maso neustále reguluje teplotu uvnitř nádobí

SteamCrisp - šťavnaté maso s křupavou krustou

Trouba SteamCrisp kombinuje optimální obsah vlhkosti s křupavou pokožkou díky páře. Pára a horký vzduch zaručují, že nádobí nevyschne a může být pečeno při nižší teplotě.

SteamCrisp chrání před vysycháním. Je to perfektní řešení pro pečení masa, kastrolů, chleba, koláče a také pro ohřívání pokrmů bez rizika sušení. Přídavek páry zlepšuje chuť a texturu.

Pece SteamBake, tj. Pára pro pečení

Máte rádi domácí pečivo? Nezapomeňte se zajímat o tradiční pece s funkcí SteamBake . Přidání páry na začátku pečení způsobí, že pečené zboží dokonale vzroste, získá větší objem (chmýří) a křupavou krustu a navíc zůstane déle svěží. Pece SteamBake jsou ideální pro pečení koláčů a chleba.

Kategorie: