Kosmetický pokoj - nový trend v designu interiéru

Mobilní kadeřníci a kosmetologové zvaní do domácnosti, zvyšující se péče o krásu, společná relaxace s přáteli z obavy o krásu - takto vypadají trendy horké péče, které ovlivňují také interiér. Roste také poptávka po domluvě o pokoji nebo oblasti doma, v závislosti na místě, pro péči o krásu a zdraví. Odtud pochází koncept místnosti krásy. Jak to udělat ve vašem vlastním bytě?

Kosmetická místnost nebo péče o krásu na určeném místě

Samostatná místnost pouze pro péči o krásu? Stále více lidí si může takový luxus dovolit. To samozřejmě záleží na velikosti bytu nebo domu. Nejjednodušší způsob je uspořádat kosmetický pokoj v prostorném bytě nebo velkém bytě. Taková domácí krása a SPA zóna je významným indikátorem luxusu a prestiže. K čemu to bude užitečné? Uděláme tam makeup, vezmeme kosmetičku, kadeřnictví nebo pozvěme přátele, aby se o sebe postarali. Není divu, že kosmetický pokoj je velmi podobný salónu. Elegantní nábytek do obývacího pokoje určitě přijde vhod, ale také speciální, pohodlné křeslo - jako to, které se často nachází v kadeřnictví, tj. S nastavovacím systémem. Naproti křeslu bylo samozřejmě zrcadlo. Měla by být také menší kosmetická zrcátka, včetně speciálního make-upového zrcátka. Alternativně můžeme investovat do většího kosmetického zrcadla, tj. Integrovaného s osvětlením. Takový model, i když větší investice (od několika stovek zlotých), dokonale osvětlí obličej a tělo a make-up se s ním dá udělat bez „zkreslení“. Stojí za to dát si takový luxus, známý i z hvězdné skříně.

Užitečné informace: elegantní a funkční bytové doplňky zahrnují mimo jiné pohodlné pohovky, masážní postele, speciálně vyrobené kadeřnické židle, myčky aut, konzole, stanice na nehty a individuálně konfigurovaná zařízení.

Kosmetická místnost, tj. Samostatná místnost pro péči o krásu. Fotografie představuje návrh skupiny Panda, který takový koncept vytvořil a zajímavým způsobem jej rozvíjí. Společnost se zaměřuje na správně navržená řešení pro domácí použití, aby si mohla v intimní společnosti nejbližších nebo pozvaných přátel zajistit péči o krásu a péči.

Zóna krásy - kolem toaletního stolku

Ne každý má však možnost uspořádat kosmetickou místnost jako samostatnou místnost. V takové situaci stojí za to přemýšlet o zóně péče o krásu. Zde se hodí klasický nábytek, toaletní stolek. Alespoň na ni uděláme nějaký makeup. V jeho blízkosti se vyplatí umístit větší stojící nebo nástěnné zrcadlo - bude to užitečné při péči o tělo. Další řešení, která lze najít v blízkosti toaletního stolku, jsou například masáž nebo běžné křeslo, ale velmi pohodlné křeslo. Můžeme vytvořit prostor pro to a toaletní stolek i v ložnici, která není příliš velká. Postarejme se také o správný úložný prostor pro kosmetiku a příslušenství pro péči. Skříně, uzavřené police, komody, jakož i různí organizátoři a samozřejmě i skříňky na marnost jsou nejlepší.

Zrcadlo a další doplňky pro líčení

Kosmetický pokoj v ložnici nebo koupelně?

To záleží na individuálních možnostech. Pro líčení je lepší dát si do ložnice kosmetický koutek. Obvykle je snazší používat jej s lepším denním světlem než v koupelně. Většina kosmetických přípravků by navíc neměla být skladována ve vlhké místnosti. Ideálním řešením je ložnice propojená s koupelnou - pak celá zóna může fungovat jako soukromá kosmetická místnost.

Nebo možná salon? Proč ne! Stojí za to oddělit část krásy od standardní denní zóny. Můžete si postavit lehkou zeď ze sádrokartonu, postavit obrazovku nebo zavřít toaletní stolek za módní zasklení v černých kovových rámech.

Jak zapálit zrcadlo? Připravené nápady

Zrcadlo do obývacího pokoje - 11 zajímavých návrhů

Dresink. Co potřebujete vědět, než si vyberete toaletní stolek?

Kategorie: