Minimalistický styl, jak název napovídá, je chválou minimalismu. Nenajdete dekorativní dekorace interiéru a zbytečné prvky. Někdy však pro zahřátí jeho závažnosti stojí za to přidat některé zajímavé doteky, které přinesou útulnou atmosféru do interiéru. Interiérové dekorace minimalistického stylu oživí obývací pokoj a naruší jeho asketický charakter.

Zdá se, že minimalistické dodatky zní jako oxymoron. Minimalistický styl není z hlediska příslušenství tak přísně omezen, jak by se mohlo zdát. Oteplování minimalisticky zařízeného obývacího pokoje pomocí příslušenství je jednoduché a poskytne vynikající, útulný efekt.

Minimalistické doplňky do obývacího pokoje: méně je více

Při výběru doplňků v minimalistickém stylu do obývacího pokoje klademe vždy velký důraz na kvalitu zpracování, protože u nekomplikovaných tvarů jsou všechny nedostatky a nedostatky okamžitě zřejmé. V obývacím pokoji zařízeném v minimalistickém stylu je dobré se soustředit na jeden silný a výrazný přízvuk, který bude hlavní výzdobou interiéru. Může být dokonce součástí každodenního použití, jako je křeslo nebo pohovka. S důrazem na jeden z nejzajímavějších detailů zdůrazníme nejen jeho jedinečnost, ale také jednoduchost výzdoby celého obývacího pokoje.

Interiérové dekorace s charakterem

Podle myšlenky funkcionalismu nejsou minimalistické doplňky jen dekoracemi. Obvykle mají další funkci. Vyberme tedy neobvyklé mísy, vázy, stoly nebo lampy. Aby si zachovali svůj minimalistický charakter, měli by mít omezené barvy a měli by být vyrobeni z několika materiálů. Pokud chceme rozbít tlumené barvy obývacího pokoje, můžeme si také vybrat doplňky v energetických odstínech. Oživí interiér a bude velkým kontrastem k neutrálnímu pozadí. Nejdůležitější věcí je, že minimalistické doplňky mají jednoduché geometrické tvary. Mohou být vyrobeny z přírodních materiálů i plastu. Minimalistické doplňky v obývacím pokoji budou perfektním doplňkem jednoduchého a harmonického uspořádání.

Kategorie: