Poutavý demoliční paprsky přicházejí do popředí ve skvěle navrženém konferenčním stolku Mobler Design. Tato tabulka bude fungovat v různých interiérech.

Upcycling je stále více módní. V Polsku si získává na popularitě také tendence k opětovnému zpracování nežádoucích předmětů. Tato móda není omezena na nábytek vyrobený z palet a krabic. Mezi polskými značkami jsou výrobci, kteří se starají o to, aby se ekologické myšlení s módním designem oženilo.

Přestože nábytek vyrobený podle myšlenky upcyclingu je stále spojován hlavně s konferenčními stolky z europalet a nočními skříňkami z jablečných krabic, není to jediná tvář upcycling v interiérech. Výrobky vyrobené díky kreativnímu zpracování odpadu jsou často moderní a moderní nábytek, který najde uplatnění nejen v průmyslových interiérech.

Společnosti vyrábějící prvky tohoto typu zařízení jsou rovněž přítomny v Polsku. Představujeme tři polské značky, které nabízejí upcycling nábytek s nejvyššími standardy designu.

REC.ON - nový život kovového šrotu

Jednou z vlastností dobrého designéra je vidět krásu, kde všichni ostatní mohou vidět ošklivost. Staré autodíly rozhodně nejsou spojeny s krásnými předměty. Hlavní skupinu výrobků, na jejichž základě se vyrábějí výrobky REC.ON, však tvoří staré tlumiče, brzdové kotouče a převody.

Paulina a Bartek Bieleccy založili REC.ON s cílem dobrého designu. Rozumí dobrému designu široce - nejen jako uživatelsky přívětivý a funkční design, ale také trvanlivý a vyráběný s ohledem na životní prostředí.

Mezi nejznámější produkty této značky patří především originální žárovky vyrobené z automobilových dílů. Tlumiče a brzdy nikdy neměly tolik stylu a třídy. Nabídka společnosti zahrnuje unikátní závěsné lampy, nástěnné lampy a stojací lampy.

Ponoření značky do pomalého designu a společenské odpovědnosti se projevuje nejen v produktech upcycling. REC.ON je také penzion v Andalusii provozovaný v souladu s pokyny pro pomalý pohyb, který zahrnuje i upcycling.

Více informací na jejich webových stránkách rec-on.eu.

MP PROJECT - od podvozku po obývací pokoj

Trend vozu v upcycling designu platí i pro další polskou značku, jmenovitě MP PROJECT. Základním materiálem, z něhož vyrábějí své výrobky, jsou ráfky do aut.

V nabídce společnosti jsou pouzdra z ráfků, stoliček a stolů. Jsou malovány v mnoha fantazijních barvách a prezentují se pozoruhodně. Ocitnou se jak v podkrovních interiérech, tak jako zajímavý přízvuk v tradičním uspořádání.

Společnost se také zabývá návrhem interiérů pro veřejné použití. Zakázkový nábytek si také můžeme objednat na MP PROJECT. Majitelé se snaží propagovat ekologický design a společensky odpovědný přístup spotřebitelů.

Doporučujeme vám sledovat stránku značky na Facebooku.

Mobler Design - staré dřevo v moderní edici

Přestože kovový odpad je pravděpodobně nejvíce spojován s problematickým odpadem, polský návrh upcycling není omezen na kovový šrot. Dřevo je také cenným materiálem, který lze získat.

Demolice dřeva je jablko oka rodiny tesařské dílny Mobler Design. Ve trámech a deskách, které byly během demolice starých budov odmítnuty, viděli vzácný materiál, který si zasloužil nový život. A nejen to!

Ve společnosti Mobler Design získává staré dřevo moderní dojem. Stoly, konferenční stolky a konzole budou ozdobou nejen rustikálních. Budou také vypadat dobře nejen ve velmi moderních domovech. Ekonomický a elegantní design nábytku této značky nese znaky univerzality.

Podpora krásných desek ze starého dřeva je minimalistický, ocel-černý kovovýroba. Díky tomu se dřevo dostává do popředí a zároveň nábytek získá vzhled, který snadno harmonizuje s jakýmkoli interiérem.

Pro více informací: moblerdesign.pl.

Ekologický styl v interiéru: inspirace a nápady

Interiéry v duchu upcycling. Nejen recyklovaný nábytek

Kategorie: