Barevná samolepka s geometrickými vzory dává celé místnosti energetický charakter.

Samolepky na zeď jsou dekorace, které lze snadno sestavit a rozebrat. Díky tomu jsme dychtiví experimentovat a sáhnout po širokém výběru samolepek na zeď. Vybíráme samolepky ve vzorech, s nápisy a obrázky. Jak je používat? V jakém interiéru budou pracovat?

Nástěnné samolepky budou dobrou volbou, pokud hledáte dočasný nebo sezónní ornament, nebo pokud uvažujete o trvanlivějším ornamentu. Protože když je používáme ve správných podmínkách a správně je umístíme na zdi, vykazují vysokou odolnost, ale - v případě potřeby - lze snadno a bezpečně odstranit. Budou proto řešením, které uspokojí například nájemce prostor, jejichž majitel zakázal ve smlouvě větší zásahy do interiéru bytu, nebo ti, kteří se obávají, že zvolená výzdoba se může rychle nudit.

Nálepka na zeď, která rozptýlí všechny pochybnosti - to je vše! Obr. Design Yoko

Jak nalepit nálepky na zeď

Bez ohledu na to, který vzor nebo motiv vybereme jako obsah pro naši nálepku, musíme zajistit, aby byl správně aplikován na zeď. Dodržováním těchto několika pravidel bude nálepka zbavena nevzhledných nedostatků a zůstane na zdi tak dlouho, jak budete chtít.

  • Povrch, na který se chystáte přilepit, by měl být rovný. Hrubé cihly a podobné zdi jsou vyloučeny.

  • Ujistěte se, že zeď, na kterou nalepujeme nálepku, je čistá a suchá. To nejen zlepší lepicí tyčinku. Špinavá zeď by mohla narušit vzor samolepek a odvrátit pozornost od obsahu.

  • Začněme lepit shora. To je mnohem pohodlnější a přináší s sebou menší riziko přilnutí ke každému prvku a vrstvám dekorace.

  • Udělejme to společně. Lepení samolepek na zeď není nejjednodušší krok, pokud to uděláte sami. Extra pár rukou se vyhne chybám.

  • Ujistěte se, že se pod nálepku nedostane žádný vzduch. Pokud se objeví vzduchové bubliny. Pomocí hadříku posuňte vzduch směrem ke břehu.

Materiály pro tisk: Twojainspiracja.pl

Druhy samolepek na zeď. Vinyl a velur

Výše uvedená pravidla platí pro všechny nálepky bez ohledu na jejich typ, tvar, velikost a typ cílového povrchu. Když jsme se rozhodli pro takový ornament, budeme čelit výběru mezi nálepkou vyrobenou z takzvaného velurového filmu a obyčejného vinylového filmu. Jak se liší? Co si máme vybrat?

Vinylová fólie je extrémně tenká a hladká - z dálky bude vzor vypadat natřený. Jeho výhodou je také relativně nízká cena.

Velurová fólie je na dotek tlustší a krajší. Za mírně vyšší cenu získáme také nálepku, která se snáze nanáší

Minimalistický nápis v obývacím pokoji se zde ukázal jako největší výzdoba interiéru. Obr. B2 Architecture Studio

Vzory samolepek na zeď

Možnosti návrhů, které lze nalézt na nálepkách na zeď, nejsou prakticky žádná. Můžete rozlišovat především geometrické vzory, nápisy a různé typy obrázků. Výrobci nabízejí nejen nekonečné množství samolepek každého typu - často dostáváme příležitost si samolepky objednat podle vlastního designu. Neváhejte a nechte naši fantazii běžet divoce.

Nástěnné samolepky s geometrickými vzory

Tyto typy samolepek mohou fungovat v jakémkoli interiéru. Abstraktní vzory nebudou nudné po dlouhou dobu - pokaždé, když se na ně podíváme, můžeme jim dát nový význam. Zamysleme se nad tím, zda si budeme moci vybrat vzory, které harmonicky ladí s existujícím designem interiéru. Nezapomeňte, že takový vzor bude zřetelným prvkem kompozice. Pokud má dominovat, nechte jej dobře dominovat.

Citáty, přísloví a vtipy - samolepky na zeď s nápisy

Nástěnné nálepky s textem jsou velmi běžnou volbou. Můžeme si vybrat text, který bude tematicky odpovídat místnosti, nebo text, který bude humorně kontrastovat s místností. Možná se rozhodneme pro inspirativní citát od někoho, kterého považujeme za autoritu, nebo o nesmyslné větě, kterou se každý host pokusí pochopit svým vlastním způsobem.

Taková dekorace na stěně nad krbem je ve srovnání s portrétem předka nebo křišťálového zrcadla opravdu malý náklad.

Materiály pro tisk: Decomania.pl

Nástěnné samolepky s obrázky

Mezi nálepkami na zeď na trhu s obrázky dominují portréty slavných osobností Audrey Hepburn. Můžeme si vybrat obrázek někoho, kdo je pro nás důležitý, pěkný obrázek nebo něco, co je komentářem k životnímu prostředí. Připomeňme si však, že je to také, nebo možná především, ozdoba - musí dobře zapadat do celého uspořádání.

Padne slon do postele? Určitě ne! Legrační nálepka na zeď do dětského pokoje. Mat. tisková zpráva: dekornik.pl

V jaké místnosti budou nálepky na zeď fungovat?

Klasický prostor pro samolepky na zeď je prostor za pohovkou, nad stolem a nad postelí. Často vybraným místem je také kuchyně, kde můžeme například nalepit nálepky s aforismy o jídle a vaření. Jsme rádi, že si vybereme samolepky na zeď pro dětský pokoj - ty, které mají superhrdiny nebo vtipné nápisy. Pro ložnici si vybereme něco, co nám chceme doprovázet každý večer a každé ráno.

Nemysli si však na schémata. Samolepky na zeď lze použít kdekoli. Nenechte se zmást jménem - samolepky na zeď budou fungovat také jako výrazná dekorace na strop!

Rychle a snadno odstranit Halloween dekorace na zeď - růžová, takže není tak strašidelné lebka - nálepka na zeď.

Jak odlepit nálepky na zeď

Jak jsme již zmínili, jednou z výhod samolepek na zeď je to, že je lze velmi snadno odstranit. Aby byl váš úspěch a bezpečnost vaší zdi zajištěna, předehřejeme nálepku proudem teplého (ale ne příliš horkého) vzduchu ze sušičky a odlepte ji od shora dolů.

DekoSign titulky

Autor: DecoMania.pl

Závěsné rámečky na fotografie: spolehlivý způsob, jak přidat vnitřní pohodu

Nástěnné samolepky jsou dekorace a dárek! FOTOGALERIE!

Jak nalepit nálepky na zeď? video

Kategorie: