Cikánská sbírka, design Giuseppe Vigano, tiskové materiály sabaitalia.it

Trendy v interiéru podléhají sezónním změnám. Interiérové uspořádání se často týká barev prezentovaných na módních moloch. Nedávno se objevila elegantní kombinace bílého, šedého a starého zlata.

V této sezóně panuje v designu interiéru průmyslová elegance. V interiérech kombinujeme stín starého zlata nebo mědi s bílou a šedou. Vzdáváme hladké povrchy ve prospěch geometrických záhybů a drsné, rezavé textury.

Interiérové uspořádání jako z představení

Letošní interiéry, zejména pro italské designéry, odkazují na poslední módní přehlídky. Tento barevný trend se objevil mimo jiné na módní přehlídce Max Mara, kde se v některých kreacích kombinovaly jemné odstíny mědi s šedou.

Interiérové uspořádání kombinující průmyslové odstíny bílé, staré zlato a šedé bude zajímavým řešením pro podkrovní interiéry nebo s velkými plochami. Nepotřebujeme okamžitě měnit celý interiér bytu, stačí přidat pár odpovídajících a módních doplňků.

Design interiéru: zlato

Interiérové uspořádání ze starého zlata a bílé, přerušované šedou, je elegantní a stylové. Odstíny módních barev nemusí být hluboké a tmavé, je důležité, aby odkazovaly na téma hlavní barvy. Interiéry v takových barvách by měly být konzistentní. Zajímavou kombinací bude kombinace šedých stěn se světlými pohovkami a zlatých doplňků ve formě polštářů - jako na naší fotografii. Můžeme také použít zlato v lampách: zlaté nástěnné svítilny nebo základny stojících lamp, dokonale s designem interiéru.

Připomeňme si však, že tmavá šedá barva na stěnách opticky zmenší malé místnosti, a se zlatými doplňky je snadné ji přehánět a místo elegantního kouzla získáme dojem spravedlivé shovívavosti. To je důvod, proč při aranžování interiéru přistupuje moderování a dobré barevné sady.

Kategorie: