Žebřík je důležitým prvkem žaluzií, který drží lamely pod kontrolou. V textilní verzi se stává zajímavou výzdobou interiéru. Interiér kontrastuje duo tmavých žebříků a světlého dřeva, ale nezbavuje ho útulnosti.

Bez denního světla je obtížné fungovat, ale když je příliš mnoho nebo když přichází teplo, musíte se postarat o příslušné kryty oken. Moderní dřevěné rolety Anwis kombinují vysoké praktické hodnoty s krásou přírodního materiálu. A ukradli nám srdce!

Je čas zapomenout na estetické kryty oken. Žaluzie Anwis, vyrobené z exotických dřevin, se vyznačují vysokou trvanlivostí a navíc potěší přirozenou texturou materiálu a bohatými barvami: od tónů země přes módní odstíny bílé, krémové, šedé až po tmavě hnědou nebo výraznou černou.

Tmavé exotické dřevo je spojeno se stylovými koloniálními interiéry. Žaluzie vyrobené z takového materiálu regulují nejen dodávku světla, ale také dodávají interiérový styl. Okno již nepotřebuje další dekorativní prvky.

Praktické dekorace

Dřevěné žaluzie Anwis důsledně zapadají do klasického i moderního interiéru. To platí také pro více „technických“ prvků, jako jsou vzory šití na textilním žebříku nebo provázkový žebřík. Protože máme na výběr různé varianty, můžeme produkt snadno přizpůsobit danému interiéru. Například milovníci skandinávského stylu by měli věnovat pozornost kolekcím Moderní, Unikátní a Přírodní. Posledně jmenované, udržované v teplých odstínech, také dodají moderním zařízením útulnost. Více na anwis.pl.

Lamely šířky 25 mm jsou obvykle provozovány provázkem nebo řetězem. Větší (50 a 70 mm) lze pohodlně ovládat pomocí elektrického nebo bateriového pohonu. Poté jsou všechny příkazy vydávány dálkovým ovládáním nebo mobilním zařízením (telefon, tablet) s přístupem na internet. Aniž byste opustili postel nebo pohovku.

Slunce vždy potěší, pokud to není moc. Dřevěné žaluzie, které krásně zapadají do výzdoby, mají mnohem více výhod než dokonce oblíbené žaluzie. Především můžeme velmi přesně regulovat světelný zdroj. Produkty Anwis se vyznačují také rafinovanými detaily. Každý prvek nevidomého je dobře promyšlený a má dekorativní hodnotu. A další plus - přírodní materiál!

Nabídka Anwis zahrnuje lamely do délky 3, 6 m. Díky tomu si můžeme snadno vybrat ten správný model pro okna v domě. Dřevo používané k výrobě žaluzií je odolné vůči deformaci, a proto ani u větších lamel se nemusíme starat o jejich trvanlivost. Rovněž získáme to nejdůležitější - plynulou regulaci světla.

Kategorie: