Moderní interiéry, které překvapí nadčasovým přístupem k uspořádání, je to! Zjevná neshoda, všudypřítomný kámen, světlé barvy a starožitný nábytek určují jedinečnost designu domu. Představujeme design interiéru, který zaujme nadčasovým prostorem, který je kombinací různých světů!

Všudypřítomný kámen, utlumené barvy a obrovský prostor obohacený starožitným nábytkem - taková sada musí potěšit interiérový design. Zdánlivě nekompatibilní prvky se návrháři ze studia MooKoo Design rozhodli dát dohromady do jednoho interiéru. Výsledkem byl design interiéru domů, který překvapil moderností a nadčasovým výrazem!

Interiérový design: modernost a starožitnosti

V popředí designu kuchyně přicházejí jednoduché bílé budovy, jejichž monotónnost je chytře přerušena červenými akcenty. Celý interiér je udržován v jasných barvách, díky čemuž získává kuchyně mimořádnou prostornost a eleganci. Velká okna navíc přivádějí do interiéru přirozené světlo, opticky zvětšují kuchyňský prostor a vytvářejí jeho atmosféru. Kuchyň byla koncipována jako interiér částečně otevřený jak do jídelny, tak do obývacího pokoje. Extrémně důmyslné a originální řešení v designu interiéru je oddělení kuchyně od obývacího pokoje pomocí velkého akvária. Tento prvek také přichází do popředí uspořádání, je nepopiratelnou dekorací moderního interiéru. Obývací pokoj překvapí kombinací různých stylů. Bylo rozhodnuto o pohodlném moderním rohu, jehož dokonalým pozadím je kámen na zdi. Největší výhodou obývacího pokoje jsou velká okna ze zahrady, která maximálně osvětlují interiér domu . Pozornost je také zaměřena na interiér poněkud starověkých aranžmá. Nemůžete nechat ujít původní hodiny, které se nacházejí v rohu obývacího pokoje nebo příborníku a jsou hrdinou jídelny.

Moderní interiéry podle designu MooKoo

Mimořádně důmyslně se při návrhu interiéru domu oddělila jídelní část - plocha označená deskami na podlaze kontrastuje s všudypřítomným kamenem. V interiéru jídelny je však v popředí kulatý dřevěný stůl, který byl doplněn židlemi v různých stylech. Zdánlivý nesoulad však vytváří neuvěřitelně originální a mimořádný interiér. Design koupelny zaujme minimalismem, který byl úhledně narušen osvěžující výzdobou stěny ve formě vzorované tapety. Černobílý interiér překvapuje svou jednoduchostí, přesto neobvyklým stylem a stylem. Bylo rozhodnuto o černých koupelnových doplňcích, které určují eleganci interiéru. Je to také důmyslné řešení pro připojení dřezu na vysokou platformu. Pro optické zvětšení malého koupelnového prostoru se návrháři rozhodli umístit v něm obrovský zrcadlový povrch, který odráží moderní interiér. Významnou roli v designu domu hraje osvětlení, které ve skutečnosti vytváří celý prostor. Interiér domu byl udržován v bílé a šedé barvě, které byly navíc izolovány dřevěnými prvky.

Kategorie: