Obývací pokoj na podzim: koberec a doplňky (prodejna NAP / Domoteka).

Obývací pokoj je centrem domácího života. Když léto končí a dny se zkracují a zakalují, trávíme více času doma. Jak zahřát salón v podzimní večer? Zde je několik způsobů, jak vyzdobit obývací pokoj na podzim. Uspořádání obývacího pokoje: volíme teplé barvy stěn a doplňky interiéru, díky nimž bude obývací pokoj útulný.

Obývací pokoj: barvy stěn

Nic nového nepřidává svěžesti interiéru jako nové barvy stěn . Před zimou se dostaneme ke zdi. Na rozdíl od vzhledu, nejen žlutá může "zahřát" obývací pokoj . Můžeme si vybrat ze opravdu široké škály barev, které dávají teplo v interiéru. Obývací pokoj bude útulný, pokud si vyberete odstíny béžové, včetně těch chladnějších. Kromě toho, obývací pokoj odpovídá: oranžová, červená, hnědá, zlatá, zelená, dokonce i tmavě modrá. Pokud je v nás spící duše umělce, můžeme jednu ze stěn v obývacím pokoji natřít silnou barvou, dokonce černou, a ostatní přikrýt béžovou barvou. Toto uspořádání obývacího pokoje bude působivé, při zachování útulné povahy interiéru. - Před malováním stěn musíte přemýšlet o tom, zda nám záleží na módě nebo efektu útulného interiéru, a možná nejdůležitější pro nás je odpočinek v obývacím pokoji. Béžová funguje v každé situaci, ale co dál? Pokud si odpočinete, pak světlé barvy stěn odpadnou. Pokud je energie, pak všechno, co je spojeno s letem a sluncem. Příjemným a módním designem interiéru je námořnický styl - modrý, odstíny šedé, slonovinová, tmavě modrá a červená - radí Tomasz Tarasewicz, stylista Domoteka.

Obývací pokoj: nábytek, který "zábaly"

Klíčovým nábytkem v obývacím pokoji je pohovka, takže stojí za to přemýšlet o tom a o stěnách dohromady. Pohovka a křesla mohou mít různé odstíny, ale v jedné barevné škále, zejména když chceme, aby kontrastovaly s barvou stěn v obývacím pokoji. Na čalouněném gauči budeme příjemnější, kůže a kůže vždy vychladnou. Ostatní nábytek může také ovlivnit útulnost obývacího pokoje. Komoda, stolek nebo lavice - všechny tyto předměty ze dřeva dodají interiéru útulný charakter. Pokud se zaměříme na modernost a kouzlo v uspořádání obývacího pokoje, budeme muset „zahřát“ interiér s příslušenstvím. Lampy jsou také důležitým nábytkem do obývacího pokoje. Osvětlení stínidly (nástěnné svítidla, lustry) nám jistě přinesou tzv teplé světlo. Paradoxně však zavěšené stropy, i když snižují interiér, jej vůbec neizolují. Jejich moderní styl působí opačně. Také halogenové žárovky nás nezahřejí na podzim večer, i když jejich kontakt může způsobit popáleniny.

Salon a doplňky: Polštáře BoConcept.

Obývací pokoj: doplňky a dekorace interiéru

Jednoduchým způsobem zahřátí interiéru obývacího pokoje jsou doplňky. Pokud jsou okna v obývacím pokoji zdobena závěsy, závěsy nebo roletami, cítíme se o několik stupňů Celsia víc. Mimochodem, změna dekorace oken je skvělý způsob, jak trochu oživit obývací pokoj. Dostáváme velmi útulný charakter obývacího pokoje díky všemu, co je měkké. Položme koberce nebo koberce na podlahu v obývacím pokoji, rozložte polštáře a teplý koberec na pohovku, ozdobte lampu stínidlem na materiál nebo papír. - Jednoduché, moderní interiéry jsou módní a elegantní, ale bohužel studené. Přidejme tedy několik drobností a ozdob, samozřejmě s mírou, a pak si obývací pokoj zachová moderní styl a zároveň přebírá rysy útulného hnízda - vybízí Tomasz Tarasewicz. Při nákupu doplňků do obývacího pokoje si můžeme hrát s barvami. - Obývací pokoj nabude charakteru, když se záclony liší od zdí. Aby to nebylo příliš pestré, přiřaďme závěsy k jiným jemným dekoracím, např. K koberci - stylista radí.

Kategorie: