Jedna z nejkrásnějších verzí máty na zdi - nádherná do koupelny, extrémně relaxační / letní barva, Benjamin Moore.

Barva máty je mimořádně svěží a energizující barva spojená s jarem a letem. Mátová barva stěn nás může doprovázet po celý rok v interiéru a vytvářet zajímavé a neobvyklé kompozice s jinými barvami. Pokud chcete uchovat vzpomínky na teplé letní dny, stojí za to odvážné a aranžování máty ve vlastních čtyřech rozích.

Barva máty vypadá v interiéru velmi zajímavě. Doporučujeme, jak kombinovat mátu a jak obratně použít mátovou barvu stěn v uspořádání.

Stín máty může být pastelově nebo trochu silnější. Měl by odrážet směs bílého, modrého, mořského a jemného akvamarínu. Poměr použitých pigmentů určuje konečný odstín této barvy, a proto je obtížné přesně definovat barvu máty.

Mátová barva stěn a doplňků

Někdy nevíme, jak využít potenciál máty v našem interiéru, a její špatná popularita v pohodlí domova způsobuje strach, že konečný výsledek nás uspokojí. Ve skutečnosti se není čeho bát. Mátová barva odpovídá mnoha barevným kompozicím a najde se v jakémkoli interiéru jako doplněk nebo na stěnách - podle uvážení ložnice, dětského pokoje, kanceláře, koupelny a samozřejmě v obývacím pokoji a kuchyni.

Podívejte se, co doporučujeme:

Co kombinovat s mátou: dobré barevné kombinace

Barva máty může mít na nás uklidňující a uvolňující účinek a také přidat více energie v závislosti na tom, co kombinujeme s mátou, tj. Jaké další barvy a doplňky zdi plánujeme. Mincovna, jako každá jiná barva, lze kombinovat a kombinovat s neutrálními barvami:

  • s čistě bílou,
  • "Rozbité bílé",
  • smetana,
  • vanilka,
  • krémy a beiges.

Kompozice mincoven s šedými odstíny a cappucciny vyžadují lepší pohled na takové řešení v kontextu konkrétního interiéru, a to z důvodu velikosti místnosti, jejího osvětlení, barevných proporcí, barev nábytku a podlah atd. Stejný princip by se měl použít při kombinaci mincovny se silnými tmavšími barvami. Mincovní kombinace s neutrálními barvami jsou pro nás nejbezpečnější, takže se pro nás mohou stát základem v uspořádání - výchozím bodem, od kterého začneme zdobit interiér.

Mincovna

Mincovní stěny: silné barevné kombinace

Mincovní kompozice se silnými, živými, ovocnými barvami a pastely jsou mimořádně pozoruhodné. Právě v nich existuje pocit energie, ochota žít a radost, mohou nás efektivně motivovat a inspirovat k tomu, abychom jednali každý den. Zkouškami a omyly můžeme vnést energetické barvy do menšího uspořádání, např. Se vzorovaným tapetovým pruhem v jiné živé barvě, s odlišnou barvou barvy na fragmentu zdi, kusu nábytku nebo dekorací. K tomu jsou ideální odstíny růžové (jemné, perleťové, práškové růžové, purpurové, vřesové), odstíny žluté (citron, písek, meruňka, hořčice), oranžové (pomeranč, mandarinka, broskev), korály, levandule, safír nebo smaragd. Bez jakýchkoli překážek, jak na zdi, tak v doplňcích, můžeme vzít v úvahu přízvuk zlata, mědi a / nebo stříbra, který svými lesklými, třpytivými povrchy dodá interiéru vůni nebo nádech kouzla.

Mincovna je skvělá barva pro originální vnitřní metamorfózy. Zručně uspořádané stěny máty splní naše nejdivočejší očekávání, dodají vnitřní lehkosti a svěžesti a zastaví léto déle.

.. Mátová barva v interiérech - inspirace - FOTOGALERIE >>>

Jak zobrazit barvu máty stěn?

Barva máty stěn může být zobrazena na velkých plochách nebo na fragmentech stěn. Opakováním v doplňcích dokončíme návrh interiéru. Pokud zvolíme světlý odstín máty, pro výrazný efekt může být kontrastován se silnější barvou stěny, například šedým, hnědým odstínem nebo tapetou se vzory. Mátová barva stěn je ideální pro kuchyň, obývací pokoj, ložnici nebo dětský pokoj. Hodí se jak do stylových interiérů (pak je můžete také kombinovat se zlatem), tak do moderních interiérů - vytvoří také zajímavou kombinaci s černou.

.. Mint kuchyň - moderní uspořádání v jasných barvách >>>

Barva máty je v současné době velmi módní, a to nejen ve světě módy, ale také v oblasti interiérového designu. Mincovna oživí interiér, přináší pocit lehkosti a svěžesti, a zároveň vypadá velmi elegantně. Jeho hlavní předností je univerzálnost, díky které je jednou z nejlépe zvolených barev stěn a ozdobných doplňků. Hodí se také k minimalistickým bílým, klasickým béžovým, syrovým šedým a přírodním dřevěným odstínům.

Barva máty: vybírat, vybarvovat!

Barvy stěn oscilující kolem různých odstínů máty jsou býčí oko pro ty, kteří chtějí vytvořit vnitřní uspořádání, které připomene atmosféru letních měsíců. Máta je barva svěžesti a energie. Ale asociace s letem nejsou jedinými asociacemi s mátovou barvou. Funguje to stejně dobře v syrových, minimalistických apartmánech milovníků zimy - je lehká a svěží, přesto elegantní. To vše dělá mátou barvu vhodnou pro jakýkoli interiér - do ložnice, dětského pokoje a koupelny, stejně jako do obývacího pokoje a kuchyně. Mincovna funguje jak jako dominantní barva v uspořádání (na stěnách, čalounických materiálech a nábytku), tak i ve formě výrazného přídavku (na jednotlivé spotřebiče, polštáře, vázy a jiné ozdobné doplňky). Barvu máty používáme volně, podle našich chutí a preferencí, a přesto garantujeme, že interiéry s touto barvou nebudou monotónní!

Uspořádání s mátou - viz FOTKY

Barva máty je univerzálně použitelná. V pastelových odstínech to může být ztlumeno a ve více nasyceném dodává energii do interiéru. Kterou verzi si vyberete?

konkrétní vůně máty

Autor:

Teen pokoj s mátou tyrkysovou ombre

Autor: IwonaBernaciak

Jednoduchý, funkční a moderní prostor: interiér s výrazem máty

Máta v uspořádání stěn

Autor: minka.pl

Kategorie: