Klasická černá vitrína díky bílým policím nabývá modernějšího charakteru.

Vitríny jsou nábytek, který zažívá návrat do obývacích pokojů. Zobrazování nádobí, nádobí, jídelních souprav, sklenic, váz a dekorací se stalo opět módním. Díky otevření, proskleným frontám je obsah stránky viditelný, můžeme hrdě představovat sbírky, suvenýry nebo knihy. Od znalců uměleckých děl, přes sběratele porcelánu až po gadget maniaky - široká škála vitrín pro obývací pokoj znamená, že každý najde kus nábytku, který splňuje stylistické a funkční očekávání.

Vitríny do obývacího pokoje - krátká historie

Stránky se objevily jako novinka v Anglii a Francii ve druhé polovině 18. století. Později, kromě přední strany, byly další dvě nábytkové strany zasklené - pro další zobrazení obsahu. Takto byl vytvořen kabinet - derivát skladiště výhradně pro skladování jídel a určený hlavně pro jídelny.

Předvedení do obývacího pokoje - pravidla uspořádání

Obývací pokoj jako reprezentativní pokoj, ve kterém vítáme hosty, je skvělým místem k zobrazení vlastních sbírek a sbírek. Místo může být hlavním hrdinou této místnosti díky vhodnému umístění, osvětlení a barvě stěn. Naučme se některá jednoduchá pravidla uspořádání:

1. Při výběru zdi, na kterou chcete umístit kus nábytku, je třeba si uvědomit, že pozornost směřuje také k místu před vchodem nebo na hlavní stěně (vývěsní zeď). Pohled na horní část stránky po překročení prahu obývacího pokoje je rozhodně méně příznivý.

2. Pro dosažení harmonického účinku je vhodné zvolit barvu dřeva v místě, aby odpovídala barvě ostatních prvků interiéru - dřevěné okenní a dveřní rámy, dřevěné podlahy.

3. Pokud chceme stránky zobrazit ještě více, můžeme použít pravidla použitá v interiérech muzea a uměleckých galeriích. Nástěnně malovaný grafit nebo šedá poskytne neobvyklé pozadí pro nábytek. Tento efekt lze zlepšit vhodným osvětlením.

Skleněná vitrína v kuchyni

Dřevěné vitríny

Dřevěné vitríny vypadají dobře v tradičních obývacích pokojích. Klasický styl zdůrazňují sloupky skleněných čel, frézování, zdobený sokl, římsa - korunka korunující kus nábytku. Předváděcí vitrína v provensálském stylu a ošuntělý šik mohou být běleny, patinovány, mají "ubrousky" a účinek stárnutí. Jejich konvertibilní nohy (ohnuté ve tvaru S, jako ve stylu paláce Ludvíka XV.) Dodávají tělu lehkost.

Pokud je obývací pokoj vyzdoben ve studijním stylu, bude tmavý dřevěný vitrín vhodným doplňkem kožené pohovky Chesterfield. Záměrné zobrazení knih na webu může být obrazovým prvkem, který vytváří prestiž, např. V kanceláři společnosti. V moderních interiérech vitríny pracují s dveřmi ze skla zarámovanými v hliníkovém rámu, se skleněnými policemi a LED osvětlením.

Knihovna

Místa pro ukládání knih jsou relativně mělká. Tato dimenze by měla umožnit nastavení pouze jednoho řádku položek literatury. Jejich standardní hloubka, jako v případě otevřených polic, je asi 30-36 cm. Ukládání domácí knihovny do prosklených oken umožňuje estetické zobrazení sbírek (uspořádaných podle předmětu nebo barev hřbetu) a chrání knihy před prachem.

Skleněná, lékařská a lékařská vitrína

Milovníci vintage stylu mohou mít také rádi lékařské weby, také známé jako lékařské weby. Přestože nemocniční zařízení pro mnoho lidí navozuje spojení s hygienou a sterilitou a současně s nedostatkem domácího tepla a útulnosti, je třeba ocenit zajímavý a jednoduchý design dobového nábytku. Autentickou použitou lékařskou webovou stránku lze zakoupit na webových stránkách místních inzerátů. Pokud chceme koupit nový web, některé síťové obchody s domácím nábytkem najdou sbírky inspirované kovovými nemocničními skříňkami se zaoblenými rohy.

17 nápadů pro komody v obývacím pokoji

Moderní stoly do obývacího pokoje

Židle do obývacího pokoje - jak si vybrat perfektní kus nábytku

Jakou tabulku do obývacího pokoje byste si měli vybrat? 20 inspirací

Kategorie: