Mohou být nizozemské interiéry rezidence z počátku osmnáctého století moderní a přitom si zachovat svůj jedinečný charakter? Prohlédněte si fotografie vlámského interiéru po úspěšném "face lifting". Současný vlámský styl je modernost a zároveň respekt k minulosti. Dobrý projekt, jak můžete úspěšně obnovit rezidenci z roku 1710, rozdělenou v 80. letech do 6 samostatných bytů.

Rekonstrukce rezidence z roku 1710 spočívala v obratné kombinaci staré a nové. Potřebovali jste dobrý design interiéru a zkušeného architekta Remy Meijerse, který vždy hlídal dokonalý design. Říká, že klienti na začátku vždy nerozumí jeho myšlenkám, ale harmonie dosažená v uspořádání interiéru na konci je nejlepším důkazem architektonické vize. Přiznává, že rekonstrukce tohoto nizozemského majetku mu umožnila udělat krok vpřed ve svém profesním rozvoji. Rychle se ukázalo, že Remy Meijers i investor chtěli obnovit původní charakter nemilosrdně rozděleného majetku, aniž by ztratili nic z pohodlí dnešních nizozemských interiérů . Zde je skvělý příklad vlámského interiéru.

Vlámský styl: modernost ve službách klasiků

Holanďané jsou milovníky moderního designu. Ve své zemi bylo založeno velké množství společností zabývajících se návrhem užitkových předmětů a nábytku, které jsou známé po celém světě. Zároveň respektují minulost, domy, nábytek a především umění. Proto je myšlenka renovace interiéru starých domů, zachování původní podstaty a zároveň vybavení domů moderním nábytkem a technologiemi. Jak vidíte, to vše lze ve vlámském stylu dokonale sladit. Vše, co potřebujete, jsou architekti, kteří přijmou tuto výzvu, a investoři, kteří důvěřují architektům, otevřeni jejich vizím a návrhům. Tímto způsobem můžete také obnovit byty ve starých činžovních domech v jiných městech.

Vlámský styl: něco nového, něco starého …

Cílem investora a architekta bylo vytvořit „face-lift“ pro zastaralé nizozemské interiéry, ale ne vypadat úplně nový, postavený dnes. To vyžadovalo několik hlavních změn. Například bylo nutné odstranit původní vchod, který uvnitř otevřel prostor, aniž by se změnil jeho charakter. Díky tomuto postupu jsou oči soutěžícího okamžitě zaměřeny na moderní kuchyňský ostrov vyrobený z nerezové oceli, který se stal srdcem domu v každém smyslu slova. Původní vlámský styl nemovitosti byl vyzdvižen v truhlářských budovách, tj. Ve dveřích, skříních a oknech. Například dveře skříně v ložnici by vypadaly, jako by byly vždycky, jako by pocházely z francouzského zámku. Knihovna v obývacím pokoji je nová a dokonale zapadá do stylu osmnáctého století. Naproti tomu šedé podlahy jsou v tomto tradičně zařízeném vlámském prostoru moderním kontrastem.

Kategorie: