Dřevěné domino pokryté krásnou zelenou barvou vypadají skvěle v krabici i na stole.

Existují hry, které jsou vždy módní. Ačkoliv se tu a tam vydávají nové a propracované deskové hry všech možných žánrů, kdo z nás nebude ochotně souhlasit, i když jen sentimentem, se šachovou hrou nebo šachovým turnajem? Známé pro svou ekonomickou a elegantní herní mechaniku, nemusí být nutně spojeny s stejně minimalistickým, estetickým designem. Představujeme produkty Printworks, které mění tento stav.

Co je téměř nezbytným prvkem konferenčních stolků? Bohatě ilustrované knihy ve velkých formátech, fotografických nebo obrazových alb. Je tak běžné, že kniha konferenčního stolku se v anglicky mluvícím světě používá už více než století.

Pokud se konferenční stolek používá také pro stolní hry, pak by se nám obvykle nenapadlo, že by krabice s hrami ležely trvale. Spíše je po hře reflexivně zabalíme a krabice posuneme na spodní polici nebo pod postel.

Tento cíl splňují hry švédské značky Printworks. Vytvořili řadu her určených pro zábavu a dekorace. Klasické hry v této verzi potěší oko jak během hry, tak skryté v minimalistických, ekonomických krabicích.

Šachy, backgammon a čínština. Klasika v novém prostředí

Existují hry, které nepotřebují úvod. Šachy z východu byly editovány v duchu ekonomického skandinávského designu. Dřevěné šachy a tabule, stejně jako zelená barva elegantně odkazují na tradiční herní edice.

Nabídka Printworks zahrnuje také sadu backgammon backgammon. Jeho základní výhodou je pěkný výběr barev a praktický box. Ve světle modrém rámečku najdete čínskou sadu. Stejně jako tradiční vydání - švédská verze značky se vyznačuje zářivými barvami. Bylo to kombinováno s ekonomickým designem.

Hry pro všechny - kostky, domino a šachové figurky

Klasické kosti zvané Yahtzee také vypadají skvěle. Výhodou sady je odolnost prvků a krásné barvy. Zvláštní pozornost by měla být věnována domínům vyrobeným ze dřeva - a zde se skandinávský design osvědčil dokonale.

Kdo by si myslel, že i taková chaotická hra, jako jsou šachové figurky, může být propuštěna ve formě příjemné pro oko. Klíčem zde byl výběr barev a materiálu, který byl použit k výrobě kusů - dřevo.

Dobře navržené karty

Nabídka Printworks zahrnuje také pěkně vypadající sadu dvou balíčků karet. Postarali se o dobře padnoucí trička, pěkné detaily a krásnou krabici.

Unavený z klasiky, můžeme sáhnout po něčem trochu modernějším, jako jsou Memory Celebrity Couples. Paměťová hra hledání párů byla uvedena v nové, zajímavé verzi. Tentokrát musíme hledat známé páry celebrit (zde budou užitečné znalosti drby). Pro milovníky filmových kuriozit - Movie Geek. Karty s otázkami o filmech a hercích byly opatřeny karikaturami filmových hvězd.

Všechny výše uvedené hry a další najdete v obchodě Fabryka Form.

Kategorie: