Moderní epilátor může být dokonce praktickou ozdobou v koupelně

Epilátor je zařízení, které vám umožní zbavit se zbytečných vlasů. Na trhu najdete dámské, pánské depilatory, laserové, pinzety a diskové depilace. Jak se v tom všem ztratit a který epilátor se rozhodnout sloužit nám dlouho?

Epilátor rychle a účinně odstraňuje nežádoucí vlasy z těla. Jeho akce je dlouhotrvající - odstraňuje vlasy spolu s cibulkami, takže to trvá docela dlouho, než dorostou zpět. Léčba může způsobit bolest a nepohodlí, ale mnoho zařízení na trhu obsahuje speciální překryvy, které zmírňují tyto pocity.

Jak epilátor funguje?

Epilátor obsahuje speciální hlavy (nazývané diskový depilátor) nebo pinzetu (pinzetu), které odstraňují vlasy společně s cibulkami. To vám umožní užívat si hladkou a krásnou pokožku po dlouhou dobu. Čím více zařízení má pinzeta, tím rychlejší je postup (ale také větší pravděpodobnost podráždění kůže).

Druhy depilatorií, které můžeme koupit

  • ženské epilátory;
  • mužské depilace;
  • Depilátory na nohy;
  • Depilatory na obočí.

Jaké epilátory pro ženy najdete v obchodech?

Na trhu najdete epilátory, které nám pomáhají odstraňovat vlasy z nohou, paží nebo oblasti bikin, jakož i zastřihovače obočí. Ta vám umožní získat krásný vzhled bez bolestivého vytahování vlasů pinzetou. Epilátor obočí je vybaven speciální čepicí, která bezbolestně odstraňuje vlasy. Má antibakteriální povlak, který chrání pokožku před poraněním, a … baterku, která umožňuje provedení zákroku i v noci.

Epilátor Braun z linie Silk-épil

Na jaké typy epilátorů stojí za pozornost?

Pokud uvažujete o zakoupení epilátoru, vyberte zařízení pro vaše potřeby.

Laserové epilátory - laserový epilátor je velmi efektivní. Po sérii ošetření nemusíte rok dělat epilaci! Laserový epilátor odstraňuje vlasy z určité části těla (musíte je fragmentem přitlačit k fragmentu nohy). Přístroj má různé úrovně výkonu, které přizpůsobujeme typu pokožky (světlá, tmavá pleť, kapilární kůže atd.). Doporučuje se důkladně oholit pokožku (např. Jednorázovým břitvou) a před depilací ji důkladně omýt. Je také lepší zahájit elektrické odstraňování chloupků nastavením zařízení na malou akční sílu, abyste viděli, jak bude pokožka reagovat. Pokud nedochází k podráždění, lze při dalším ošetření zvýšit výkon.

Diskové epilátory - epilátor má dvě hlavy (keramické nebo kovové), které odstraňují vlasy z větší části těla. Funguje to efektivně, ale postup může způsobit bolest. Při výběru diskového epilátoru věnujte pozornost tomu, zda má zařízení nastavitelnou rychlost otáčení, která vám umožňuje snížit nepohodlí během procedury. Je také třeba věnovat pozornost tomu, zda je epilátor vodotěsný.

Pinzeta - epilátor odstraňuje vlasy z malé oblasti těla. Čím méně pinzet, tím větší pohodlí při používání zařízení. Pokud máme silnou pokožku (cévy se nerozbijí) a chceme provést epilaci rychle, vyberte model s více pinzetami.

Jaké epilátory mužů najdete v obchodech?

Mužský epilátor vám umožní odstranit vlasy z obličeje a ze všech ostatních míst, kde chceme mít hladkou pokožku (např. Podpaží, hrudník, intimní místa nebo záda). Princip fungování mužských epilátorů je úplně stejný jako u žen - odstraňují vlasy pomocí hlav nebo pinzety.

Co hledat při výběru epilátoru?

Za zmínku stojí, zda:

  • epilátor je vybaven podložkami pro zmírnění bolesti;
  • zařízení má nastavení úrovně výkonu;
  • epilátor je hypoalergenní - měl by obsahovat stříbrné ionty;
  • zařízení je vodotěsné;
  • mají přídavné funkce (např. odlupovací připevnění, které zabraňuje růstu vlasů).

Lidé, kteří mají děti, mohou také věnovat pozornost tomu, zda má zařízení vhodný bezpečnostní systém (např. Kód, který musí být zadán pro spuštění epilátoru).

Vyplatí se koupit epilátor?

Ve skutečnosti každý z nás bojuje s zbytečnými vlasy. Epilátor vám pomůže účinně se toho zbavit a mimochodem oslabí opětovný růst. Lidé, kteří mají citlivou pokožku se zlomenými kapilárami, by si měli zvolit epilátor s chladícími polštářky a úlevu od bolesti. Nedoporučuje se kupovat epilátor se spoustou pinzety. Ti, kteří takový problém nemají, si mohou vybrat z disku, pinzety nebo laserového epilátoru.

9 osvědčených způsobů skladování v koupelně

Šestihranné dlaždice v koupelně

Koupelnové police

Kategorie: