Agnieszka se zabývá fotografováním a návrhem interiérů. Její manžel Jakub je inženýr, věnuje se kutilství.

Místo abych utrácel peníze za nové boty nebo kabelku, raději si koupím další šálek nebo … brusku! - říká navzdory Agnieszka Chlebda z Trzebinie, fanouška DIY projektů, fotografů a designérů interiérů.

Je páteční odpoledne. Agnieszka se vrací od jiného spokojeného zákazníka. Vzhledem k tomu, že svou vášeň změnila v povolání, je stále obtížnější vymezit její hranice mezi soukromým a profesním životem. Právě strávila velmi pěkné odpoledne výběrem nejnovějších doplňků do salonu se svým klientem. A nemůže jednoznačně říct, zda byla v práci nebo jen nakupovala.
Komplexně Jednou se zabývala hlavně fotografováním a zpracováním interiérového designu jako příjemným koníčkem. Když však dokončila kurzy designu a začala projevovat účinky své práce na Instagramu (@ strefa.agnieszkachlebda), věci se ukázaly rychlým tempem. Dnes má nejen řadu projektů zajímavých interiérů, ale také sbírku tkanin určených pro značku Welovebeds. Nic pro ni není nemožné. Čerpá inspiraci hlavně z přírody a cestování, ale se zájmem také sleduje průmyslový tisk a novinky na Instagramu.

Černé dřevo

Než se vrátí z práce a peče si pro své přátele něco lahodného, spadne na pilu. Možná bude mít štěstí a najde stonky správného průměru. Složitý plán je již v jeho hlavě. Vykouzlí z jednoho nočního stolku. Položí na něj několik hustých svíček a sklenici sádrovou omítkou. Bude příjemné začít a končit den s takovým výhledem. Druhý z nich se nakrájí na plátky - vejdou se na prázdninový stůl jako rukavice. Zakryje jej plátěným ubrusem, odstraní prosklené talíře ze skříně a do vázy vloží zelené větve - bude to jednoduché a přirozené, jak se mu líbí.

Kategorie: