Retro styl koupelny uspořádání je ústup od současných trendů. Stylové koupelny však stále mají své příznivce. Pro ty, kteří mají rádi interiéry s duší, jsme vybrali stylové koupelny: fotografie a nápady.

Stylové koupelny se často nacházejí v bytech v nájemních domech nebo domech. Takové uspořádání koupelen má své příznivce. Pro ty, kteří mají rádi interiéry s duší, jsme vybrali koupelny, které jsou neobvyklé a udržované v retro atmosféře. V galerii jsme shromáždili fotky koupelen, které vás mohou inspirovat.

Stylové koupelny: povrchová úprava

Stylové koupelny mají často originální podlahy, např. Kostkované, obvykle je na nohou volně stojící vana. Koupelnové skříňky, umyvadla jsou obvykle originální návrhy nebo starožitný nábytek přizpůsobený pro koupelnové účely.
Koupelnové uspořádání působí dojmem útulného a ženského. Takto upravená koupelna je často izolovaná dřevěným nábytkem, dřevěnými okny a stylovými dekoracemi. Stylové koupelny jsou obvykle udržovány v teplých odstínech bílé, béžové a práškové barvy jsou také populární.

Kategorie: