Ložnice jako moderní budoár? Podívejte se na ložnici budoáru se skutečným interiérem, pokrytou masitou tkaninou v jasných tlumených barvách. Toto uspořádání ložnice vás povzbuzuje k relaxaci a zároveň vypadá velmi esteticky.

Představujeme design ložnice, který dokazuje, že prostor pro spaní může mít moderní podtóny a také atmosféru budoáru a že může být zároveň mužský i smyslný. Zde je uspořádání ložnice, ve které vládnou pěkně vybrané tkaniny. Jedná se o interiér ze skutečného bytu, takže je snadné se na něj podívat a zkopírovat ozdobné prvky, které byste chtěli použít v ložnici v bytě.

Boudoir: barvy a tkaniny v budově ložnice

Design ložnice zobrazený na obrázcích je udržován v modernějším stylu než tradiční, ale zároveň připomíná místnost, která byla kdysi budoárem . Takový dojem je mimo jiné způsoben tím, že ložnice byla pokryta různými druhy masitých tkanin - celý povrch podlahy v ložnici má silný, načechraný koberec a jedna ze stěn byla pokryta zajímavým vzorovaným textilem (na protější stěně jsou dřevěné panely pro jako čelo postele).

Teplý, elegantní dekor ložnice je doplněn dlouhými, plynulými závěsy připevněnými na štukové závěsy. Kromě toho, že ložnici dávají klima budoáru, mají látky také zvukovou izolaci. Kromě toho je ložnice udržována ve světlých, utlumených barvách, což vizuálně zvětšuje vnitřní prostor, ale také přispívá k relaxaci a činí ložnici ještě útulnější. Tečka nad a v tomto uspořádání jsou modré doplňky, pěkně sladěné béžové a hnědé - přikrývka s polštáři a dvěma krásnými rámy: jeden přírodní, orámovaný v okenním rámu a druhý umělecký, nad postelí.

Ložnice s koupelnou: moderní budoár INSPIRACE

Klima budoárských způsobů, jak ztlumit ložnici

Jak ztlumit interiér? Existuje mnoho různých způsobů, jak udělat pokoj tichým a útulným. Prezentovaná ložnice byla zdobena různými druhy masitých látek. Pokud chcete zesílit účinek ztlumení v interiéru ložnice, investujte do speciální tkaniny (tento typ materiálu se nejčastěji nazývá technický nebo akustický a můžete si je koupit například v obchodech a velkoobchodech dodávajících hotely), což výrazně umlčí nebo ztmavne místnost.

Účinnou (a účinnou) alternativou je použití panelů nebo štuků na stěnách ložnice. Jsou-li vyrobeny z polystyrenu, vyžadují umístění pod fólii a speciální pěnu, která nejen vytvoří měkký podklad, ale také ho umlčí.

Další možností je použít tapetu v uspořádání ložnice - běžné tapety ztlumit velmi jemně, téměř nepostřehnutelně, ale existují speciální tapety s akustickými vlastnostmi, například korekové nebo textilní tapety. Nejúčinnější (a také nejdražší) tapety tohoto druhu jsou tapety vyrobené z pěnového vinylu.

Uspořádání ložnic: inspirace

Ženská ložnice jako útulný budoár

Ložnice jako budoár

Design ložnice: moderní budoár GALERIE

Kategorie: