Shabby chic je stále častěji hosty v designu interiéru. Jak si vyrobit ošuntělý elegantní dekor? Ošuntělý elegantní design interiéru se zrodil z potřeby mít předměty s duší, kombinuje melancholické kouzlo jemně řezaného nábytku, odbarvené vzory opotřebované barvy. Doporučujeme, jak vytvořit ošuntělé stylové interiéry, chytře kombinující staré a nové: ošuntělé stylové galerie.

Shabby chic style interior design osloví milovníky retro a vintage stylu. Zchátralé stylové interiéry jsou jemné, zdobené v romantickém mírně secesním stylu. Interiérový design v shabby chic stylu je v Anglii populární trend.

Shabby chic lze číst jako starou eleganci. Tento způsob zdobení interiéru dominuje starý nábytek a doplňky ze dřeva - barva je opotřebovaná a vybledlá.

Převládající barvy v ošuntělém elegantním designu interiéru jsou bílé a světle růžové - v tomto tónu jsou také udržovány ošuntělé elegantní dekorace: figurky, nádoby, krabice, proutěné koše nebo retro písmo.

Ošuntělý elegantní nábytek a design interiéru

Shabby chic má rád stylizovaný nábytek a doplňky. To, co se podařilo vykouzlit pomocí nábytku a doplňků, by mělo být doplněno vhodným vnitřním provedením tak, aby bylo celé vnitřní uspořádání shodné.

Pokud chcete mít ošuntělý elegantní interiér, vyberte bílé nebo pastelové stěny, které budou jemným pozadím, a dřevěná podlaha (také v antické verzi) vytvoří správný rám pro uspořádání.

Aby nedošlo k pokazení shabby chic efektu, měli byste také uspořádat okno. - Žaluzie s rozetami se dokonale tisknou v utištěném trendu. Květinové motivy vytištěné na světlém pozadí s jemnými pastelovými odstíny dodávají kouzlu šableným elegantním interiérům půvab, zároveň však vzor není dostatečně výrazný, aby přemohl další doplňky - Liliana Kiekis-Kozica, expertka od Franc Gardiner, vypráví o nových vzorech rolet.

Viz také: shabby chic gallery

Ošuntělý stylový salonek. Ženský interiérový design

Ošuntělý elegantní nábytek a květinové motivy

Interiérový design ve shabby chic stylu jsou květiny ve vázách a koších, na nádobách, bednách a textilu. Kolekce Shabby chic Lotari je také doplněna polštáři potištěnými růžemi, které dodávají interiéru měkkost a pohodu, a to nejen v ložnici. Zajímavého účinku lze dosáhnout umístěním na židli v jídelně nebo na křeslo v obývacím pokoji.
Shabby chic je odpovědí na únavu s honosnou moderností a stylizovaným designem. Jemné, jasné kouzlo lehce stárnutých interiérů nám umožní vytvořit místo, kde se čas zpomalí a můžeme si tento okamžik užít znovu. Podívejte se na nápady pro ošuntělý design interiéru ve fotogalerii.

Zchátralé stylové interiéry - inspirace

Interiérové dekorace v omšelé eleganci

Pěkné ošuntělé elegantní interiéry - FOTKY a nápady

Chléb shabby chic: decoupage dekorace KROK ZA KROKEM

Kategorie: