Vánoce jsou kouzelný čas, kdy obdarováváme své blízké. Praktické drobnosti do domácnosti jsou skvělé nápady na vánoční dárky. Pokud jsou nákupy ještě před vámi, určitě se podívejte do našich fotogalerií. Připravili jsme celkem přes 100 nápadů na design interiéru vánoční dárky - věci, které se budou určitě hodit!

Vánoce jsou zvláštní čas, který trávíme s blízkými. Důležitým prvkem těchto svátků jsou dekorace, objevující se v některých bytech začátkem prosince, a drobné dárky, které si navzájem dáváme.Zde často nastává problém – jaké dárky k Vánocům budou ty nejlepší? Doporučujeme vybrat něco praktického, co se vám bude doma hodit. Samozřejmě je vždy třeba zohlednit zájmy obdarovaného, jeho oblíbený styl a především konvenci zařizování interiéru, kterou preferuje. S takovými znalostmi můžeme s jistotou vyrazit nakupovat.

Vánoční dárky? Nejlepší malé dárky domů!

Nakupování vánočních dárků není vždy snadný úkol a často nám v noci nedá spát. Shánění dárků pro členy rodiny je zdlouhavé a fronty a tlačenice v obchodech nevybízejí k tomu, abyste trávili dlouhé hodiny v nákupních centrech. Při plánování nákupů se proto vyplatí předem zvážit potenciální vánoční dárky a vytvořit si seznam. Ušetříme tak náš čas a vyhneme se zbytečným výdajům. Skvělým nápadem na vánoční dárek bude cetka do domácnosti. Může to být jednoduchá dekorace, něco z vybavení kuchyně, jídelny, ložnice nebo koupelny.Nejlepší je, když se vyznačuje jak dobrým designem, tak vysokými praktickými hodnotami. Časy zbytečných cetek, které jen zabírají místo v regálech a sbírají prach, pomalu pominou.

Vánoční dárky do kuchyně a jídelny - podívejte se, co vybrat

Dokonale navržené kalíšky na vajíčka, misky, čajové louhovače, hrnce nebo praktické prostírání jsou jen příklady zajímavých vánočních dárků, které se vám budou doma hodit. V závislosti na rozpočtu, který plánujete utratit za nákupy, se můžete nechat zlákat i ke koupi krásného nádobí, funkčního tácu na předkrmy, kbelíku na víno nebo dokonce šikovného otvíráku na víno.

Vánoční dekorace ve skandinávském stylu. DIY: video krok za krokem

Agnieszka Malec, stylistka z Urzadzamy.pl, ukazuje, jak snadno vyrobit nenáročnou, moderní vánoční dekoraci ve skandinávském stylu. Vše, co potřebujete, je pár plechovek, pár svíček, trochu mechu (z legálního zdroje, např.ze zahradnictví), tři hyacinty a hrst doplňků. Podrobnosti a návod v našem DIY videu.

Nejoblíbenější nápady na vánoční dárky v designu interiéru

Zajímavým nápadem na vánoční dárek bude nákup dekoračního polštáře nebo rámu. Když se natrvalo objeví v obývacím pokoji nebo ložnici, pokaždé nám to připomenou. Pro příznivce vaření doporučujeme zakoupit kuchyňskou zástěru nebo třeba hrnec na svařené víno zdobený vánoční tématikou. Vhod přijdou i chytře navržené hrnky a šálky. Zde však buďme opatrní - pokrmům s nekreativními slogany nebo typickými vánočními kresbami je lepší se vyhnout (pokud je například někdo nemiluje!).

Vánoční dárky do ložnice, koupelny, dětského pokoje

Okázalé zrcadlo, povlečení podle zájmů majitele, designová noční lampička nebo třeba zajímavá kosmetická taštička, kvalitní ručník nebo okouzlující dávkovač mýdla? Můžete si vybrat ten správný vánoční dárek jak do ložnice, tak do koupelny.A když už koupíme něco pro nejmenší, místo další hračky do sbírky se zaměřme i na něco praktického.

Kategorie: