Sníte o pořádku ve skříni, chodbě a suterénu? Chtěli byste být schopni rychle najít vše podle vašich potřeb? Řešení šatníkového systému na míru jsou proto pro vás! Mají skutečně neomezenou přizpůsobivost …

Bez ohledu na to, zda jste svobodný duch, který miluje „uměleckou poruchu“ nebo organizátor prostoru uspořádaný jako stůl Excel, objednáním skříní, polic a skříně ušetříte spoustu času, který můžete použít pro příjemnější činnosti než nervózní hledání oblíbených šatů nebo jarní boty. Kde začít nový život chaosem?

Úklid na jaře: kde začít?

Pomůžeme … nejjednodušší řešení. Nábytkové systémy na míru a četná řešení zaměřená na úložiště mají úžasně plastickou funkci přizpůsobení stávajícímu prostoru. S ním můžete doslova a obrazně uspořádat vše - chodbu, koupelnu, kuchyň, dětský pokoj a dokonce i garáž. Jednotná velikost košů, polic, věšáků a tyčí, které lze libovolně kombinovat, vytváří řešení šitá na míru potřebám uživatele. A posuvné dveře šité na míru vynikají šatníkem nebo fungují jako integrované dveře mezi pokoji. Pokud tedy v současném nábytku chybí prostorné a hluboké koše nebo zásuvky, stačí vytvořit na vybrané části stěny (nejlépe ve výklenku) jednoduchý rám vyrobený z kovových prvků, do kterého si můžeme pro skladování vybrat libovolný počet pohyblivých kontejnerů nebo statických polic. Před analýzou toho, co je pro nás jednodušší (pomocí výsuvné zásuvky nebo otevřené statické police), vybereme možnost, která je pro vás ta pravá.

Úklid na jaro: jak to všechno zorganizovat?

Dalším krokem je řádná segregace a organizace položek v již vybraných úložných prostorech. Pojďme analyzovat, co používáme častěji a co jen sezónně. Naplňte méně pohodlná místa (např. Do spodních košů) předměty používanými pouze v určité roční době (např. Válečky, brusle, skládací koloběžka). Horní police a koše vybavujeme předměty, které se používají jen zřídka, např. Pouze při cestování (kufry, spacáky, spacáky, batohy atd.). Využijte prostřední prostor našeho „organizačního výklenku“ se zkušeným oblečením (léto - zima, zima - léto). Nechte to být pohodlný způsob, jak ušetřit místo v aktuální skříni.

Úklid na jaře: uspořádání vaší současné skříně

Každé ráno bojujete s hloubkami svého vlastního šatníku při hledání „této konkrétní“ halenky nebo sukně? Je čas to ukončit. Rozdělte šatník do zón v pořadí, ve kterém se oblékáte. Co přesně to znamená? No: použijte zásuvky pro tzv drobnosti: spodní prádlo, punčochy, ponožky, spodničky. Nejlepší je používat vyhrazené zásuvkové vložky, které díky rozpěrkám efektivně pomohou udržet kontrolu nad jednotlivými prvky těchto šatních předmětů. Poté: věnujte horní police šatníku košilím a halenkám. Podlaha - kalhoty. Nejslabší svetry a mikiny. Když jdete na zábradlí, pokuste se pověsit pouze ty věci, které nelze nebo neměly být složeny do kostek. Rovněž se vyplatí investovat do tenkých ramínek (pro jemné materiály - pokryté materiálem), které zaberou méně místa ve skříni a umožní vám volně hledat správné oblečení. Při ukládání oblečení na ramínka je také vhodné zachovat relativní pořadí a pořadí zavěšení. Začněme například bundy, pak pověsíme halenky, sukně a na konci šatů. Stojí za to hlídat šatní skříň těchto "sektorů" oblečení v každodenním používání, protože hledání celého šatníku při hledání jednoho oblečení je nesmírně časově náročný úkol. Pamatujte, že malé návyky každodenního života mohou v blízké budoucnosti vyvolat zázraky.

Kategorie: