Ve středu 21. května proběhlo v průmyslovém klimatu pražské Varšavy slavnostní otevření galerie interiéru Nizio. Nábytek, který představilo designérské studio a mladí designéři, se spoléhá na redefinici starých předmětů - dává jim nový život a funkci. V současné době interpretovaný starý nábytek byl doprovázen průmyslovým osvětlením, podkrovím a příslušenstvím. Co víc byste mohli (a budou!) Podívejte se do galerie interiéru Nizio?

Moderní nábytek Nizio Interior je vytvořen podle nápadu 3xR: recyklovat, znovu použít, předělávat a spoléhat se na redefinici starých předmětů. Extrémně kreativní nápad, který umožňuje neomezenou interpretaci stávajícího nábytku a náčiní ve stávajícím prostoru. Vystavené v neobvyklém průmyslovém prostoru bývalého skladu nábytku ve varšavské Praze jsou dokonale sladěny s prvky interiéru funkčního vybavení. Nový život starých objektů je propojen s použitím moderních materiálů a neviditelných spojení.

Otevření galerie interiéru Nizio: jakýsi geniální loci budovy

Místo galerie interiéru Nizio na ul. Inżynierska 3/4 je neobvyklá budova, která přežila zmatek války. Galeria Nizio Interior byla umístěna v bývalém sídle varšavského skladu Wróblewski - největšího předválečného skladu nábytku ve Varšavě. Slavná skupina budov byla vytvořena v letech 1910-1914 a sama společnost: Společnost pro skladování a přepravu nábytku a zboží začala svou činnost koncem 19. století. Dnes v této historické budově sídlí designérské studio Nizio Design International a galerie interiéru Nizio, která byla oficiálně otevřena 21. května 2014.

Otevření galerie interiéru Nizio: co můžete vidět a koupit

V slavnostně otevřeném galerii Nizio Interior můžete nyní najít, zobrazit a zakoupit nábytek Nizio Interior, příslušenství a osvětlení od ZAPALGO, Lampattack, Kozo Lamp, Natural Born Design, HOUSE a další, One Art, Refresz Dizajn, ZIETA PROZESSDESIGN a mnoho další, mimořádní polští návrháři, jejichž výrobky jsou v duchu recyklace a podkroví, průmyslového stylu.

Během otevření galerie jste mohli vidět charakteristiku divadelních křesel Nizio Interior se sklopným sedákem a dýhovanými stranami. Nově interpretované příklady byly prezentovány v zajímavém, rozmanitém čalounění z tkanin vyrobených z vysoce kvalitní dánské vlny a v různých úpravách dřevěných prvků (lakovaných nebo naolejovaných). Křesla Nizio Interior se vyznačují také tradičním způsobem čalounění, přičemž se bere v úvahu přítomnost skutečných čalouněných čalounění, které dále zvyšují stylový charakter nábytku. Zvláště zajímavou interpretací se ukázalo být křeslo z limitované edice Nizio Interior v módním šedém čalounění, skleněných stranách a loketních opěrách a dýhovaném uspořádání zadní zóny. Vypadalo to velmi přitažlivě na cihlovém pozadí původních galerijních stěn v tandemu s lampou Zapalgo Giganto, stojící na symetrickém rámu z čisté mědi, orámovaném příjemně plátěným stínidlem. Dalším atraktivním produktem podepsaným značkou Nizio Interior jsou eklektické tabulky vytvořené - a jak - v duchu 3xR. Vzorová tabulka F_05 nebo F_06 je charakterizována jednoduchou horní částí vyrobenou z překližky, která je protiváha surové struktuře kovu a masivní průmyslové konstrukci rámu. Díky kolům namontovaným na základně získávají mimořádnou lehkost. Jak ujišťuje Studio - stůl je ideální pro milovníky průmyslové estetiky.

Otevření galerie interiéru Nizio: osvětlení podkroví

Galerie také propaguje zajímavé, půdní osvětlení a uspořádání prostoru se světlem. Kromě již zmiňované značky Zapalgo, specializující se na design čistých měděných lamp, podporuje Galeria Nizio Interior také další dílny, které dávají starým objektům nový život, např. Studio One Art . Při otevření galerie byla představena lampa z varšavské katedrály, kterou obnovil nadšenec designu Norbert Kaliński. Galeria przy Inżynierskiej bude také jediným místem, kde můžete vidět živé osvětlení od značky lampattac . Přitažlivost byla také pozastavena na stylových barevných kabelech, zářících žárovkách Miloo Home .

Otevření galerie interiéru Nizio: neobvyklé věci

Neobvyklá keramika - projekt Art Food, který byl vytvořen v jednotlivých kopiích na zvláštní objednávku šéfkuchařů, ohromen nenápadnou formou a neobvyklým funkcionalismem v kombinaci s klasickým zlatým povrchem bílé keramické hmoty. Zajímavá byla také výstava neobvyklého designu Stanislawa Płoskiho - překližkové kolo (Bonobo 2.0), které debutovalo v roce 2011 a potěšilo svět designérů. Nádherným prostředím akce byla výstava fotografií Borise Makaryho a klimatický akustický koncert Kasia Dereń. Umělecký celek dával opravdu jedenirický, velmi okouzlující výraz. Cítíme obecnou auru události a neobvyklou myšlenku dávat starým objektům nové, moderní funkce, víme, že Galeria Nizio Interior rozhodně stojí za návštěvu.

Kategorie: