Design koupelny v klasickém, moderním stylu nebo možná v interiéru s nádechem kouzla? Nezáleží na tom. Ukazuje se, že bez ohledu na styl, ve kterém se rozhodneme ozdobit naši koupelnu, často duplikujeme stejné vzory, používáme podobná řešení. Bílá koupelna nebo barevné? Koupelna s vanou nebo sprchou? Módní minimalismus nebo zdobený interiér? Zkontrolujte, co vládne v našich koupelnách!

Mnoho z nás sní o originálním designu koupelny . Chceme originální a originální interiér, odlišný od všech ostatních. Není to tak obtížné … Vše, co potřebujete, je originální nápad designu interiéru, individuální přízvuk nebo ozdobný motiv, který odliší náš design koupelny od ostatních a učiní z něj jeden druh. Navzdory tomu však ve většině koupelen najdeme duplicitní vzory, stejná řešení, podobné prvky.

TOP 5 v koupelnovém designu, tj. Co vládne v našich interiérech?

Koupelna koupelna nerovný. Každý jiný. Jiný styl a jiný charakter. Existuje však něco, co spojuje návrhy většiny koupelen. Co se nejčastěji setkáváme v koupelnách pro koupání?

1. Barva nebo monochromatický?

Je opravdu obtížné jasně definovat barevný trend, který se vyskytuje v uspořádání koupelen. Při pohledu na většinu koupelen však můžete vidět, že jsou často koupány v bílém. Proč? Je to proto, že bílá je nesmrtelný trend v interiéru? Někdy módní, univerzální a extrémně bezpečný? Jistě ano. Ale kromě toho bílá dává interiéru jedinečný charakter a styl. Bílá koupelna se zdá být velmi všestranná, ale také módní interiér. S pomocí dekorací koupelny můžeme snadno zcela změnit styl interiéru a vždy si můžeme být jisti, že se vše dokonale hodí. Stále více se rozhodujeme pro koupelnu v klasickém černobílém duu. To je jen styl a elegance! To však neznamená, že barva koupelny je minulostí. Stejně tak se často setkáváme s barevným oživením interiéru koupelny, které nás každé ráno probouzí a nabíjí baterie na další rušný den.

2. Vana nebo sprcha? Vana se sprchou? Nebo možná sprcha bez sprchové vaničky?

Design koupelny s vanou a sprchou je snem mnoha z nás. Je ideální pro lidi, kteří ocení večerní relaxační koupele a ranní osvěžující sprchy. Velikost koupelny nám však často nebrání požehnání. Velikost koupelny nejčastěji určuje naše rozhodnutí týkající se toalet. Sprchový kout však zůstává hrdinou malých a stísněných interiérů a vana je královnou prostorných koupelen. Nesporným lídrem v designu koupelen je sprcha bez sprchové vaničky. Při uspořádání moderní koupelny se často odchýlíme od tradičních řešení a zaměřujeme se na praktický minimalismus. Ploché koupací prostory v poslední době v designu koupelny září. Toto řešení vytvoří extrémně moderní a efektivní sprchový povrch v každé koupelně, což zajistí maximální bezpečnost.

3. Přírodní materiály v koupelně: dřevo, kámen, beton …

V našich koupelnách se stále více objevují přírodní materiály. Vytvářejí v interiéru koupelny jedinečnou atmosféru a rozhodují o jejím nadčasovém stylu. Když přemýšlíme o přírodních dokončovacích materiálech v koupelně, určitě narazíme na dřevo, které obklopuje interiér teplem a naplní jej rodinnou atmosférou … Ale nejen! Kámen a beton také vládnou v koupelnových vzorech. Ačkoli na první pohled se může toto uspořádání zdát trochu drsné a chladné, ve skutečnosti tvoří základ pro vytvoření jedinečného a moderního interiéru. Nepopiratelnou výhodou kamene v koupelně je jeho mimořádná odolnost a trvanlivost. Kámen na podlaze nebo stěně mírně zvýší hodnocení koupelny, což mu dodá jedinečnou eleganci a třídu.

4. Nástěnné dekorace v koupelně: hladká zeď nebo efektivní dekorace?

Přestože se interiér koupelny může zdát poněkud neobvyklým prostorem pro zobrazování ozdob nebo dokonce zdobení stěn, ukázalo se, že jsme stále více ochotní a stále častěji se rozhodneme ozdobit zeď v koupelně … a nejde jen o výše uvedený kámen na zdi nebo o efektivní barvu malovat. V koupelně se často stává prostor pro zobrazování uměleckých děl, působivé grafiky nebo originálních tapet. V tomto případě však stojí za to se zaměřit na design koupelny pro minimalismus, který umožní odhalit hrdinu interiéru - dekorativní zeď. Tento velmi často vychází z označení nejdůležitější zóny v interiéru - zóně koupání.

5. Všechno v tajnosti: koupelnový nábytek je horký

Moderní koupelny si cení prostoru a pořádku. V minulosti jsme dávali přednost tomu, aby bylo vše po ruce, proto byly v koupelnových regálech kosmetika, chemikálie a další koupelnové doplňky. Vše v dohledu. Nyní chceme mít vše ukryté. Triumfy v designu koupelny září moderním a jednoduchým koupelnovým nábytkem, který poskytuje optimální místo pro uložení kosmetiky a dalších drobností. Naše koupelny se stále více lesknou čistým leskem. Vybíráme nábytek s vysokým leskem, který je znakem stylových, moderních a velmi elegantních interiérů. V koupelnách dominují spíše minimalistické a jednoduché formy, které se snadno vejdou do jakéhokoli stylu interiéru. Na druhé straně jsou barvy úžasné - pro některé bude hrdina interiéru čistě bílá, pro jiné šťavnatě červenou a to, co někteří rozhodnou o temné černé koupelně. Celkově vzato je to interiér vytvořený s ohledem na nás, takže jsou povoleny všechny možnosti.

Volně stojící vany: relaxace v bohaté vaně

Umyvadlo na desku: jak vybrat to nejlepší?

Kategorie: