Stěny jako umělecké dílo? Ano! Tento efekt dosáhnete díky barvě tabule, která vám umožní psát a kreslit na stěnách, setřít je a znovu psát a kreslit. Zkontrolujte, jaká je charakteristika barvy tabule a jak ji použít při aranžování stěn v různých interiérech!

Představujeme stručný popis skvělého vynálezu, kterým je barva tabule a navrhujeme, ve kterých interiérech to funguje nejlépe.

Barva na tabuli: co to je?

Malování na tabuli je speciální barva, která umožňuje psát na povrchy upravené křídou, jako na tabuli. Má velmi dobrou přilnavost, díky níž křída, na kterou je nanesena, vypadá čistě a zůstává na ní po dlouhou dobu a zároveň je velmi snadno čistitelná - stačí ji otřít navlhčeným hadříkem nebo houbou. Výrobci nabízejí různé druhy deskových barev, od latexu po akrylové, takže je můžete malovat nejen stěny, ale také dřevo, překližku, kov a lepenku. Důležité je, že tento typ barvy splňuje normy Evropské unie v oblasti bezpečnosti dětí. Jsou také vodou ředitelné a dodávají se v mnoha různých barvách a povrchy s nimi dokončené mohou být matné nebo polomatné. Barva na tabuli nekapává a neprotéká během malování, má také velmi dobré krycí vlastnosti a její účinnost závisí hlavně na savosti podkladu - zpravidla stačí litr barvy na dokončení téměř 10 m². Stěna malovaná barvou na tabuli se stává odolnou vůči opakovanému mytí vodou a ani intenzivní používání nezpůsobuje ztrátu barvy ani lesk.

Barva tabule: efektivní a praktická dekorace na zeď

Malování na tabuli funguje v dětských místnostech skvěle - chrání před poškozením zdí vystavených vzhledu obtížně odstranitelných dětských kreseb, vytváří kreativní, stejně jako pohodlný a bezpečný povrch navržený pro rozvoj talentu a fantazie dítěte. Můžete jej malovat na vybranou část zdi nebo na celý její povrch. Barva tabule je také skvělá pro jiné typy pokojů. Stěny, které jsou pokryty, vypadají velmi esteticky - dodává místnosti tajemný a umělecký charakter. Kromě toho si vytvoříte místo pro uložení důležitých informací nebo zpráv pro ostatní členy vaší rodiny a také prostor pro vlastní tvorbu! Kromě toho budou stěny pokryté tabulí malovat prakticky v jakémkoli stylu uspořádání - v moderních i tradičních interiérech.

Kategorie: