Lawendowykredens.pl cena 42, 00

Levandule a fialová jsou vždy spojeny s interiéry v provensálském stylu. Pokud chcete mít doma Provence náhradu, jděte do toho a vyberte si levandulové doplňky, díky kterým váš interiér získá barvu a přivezte na mysl levandulová pole koupaná na slunci. Podívejte se na 30 INSPIRACÍ LAVENDERŮ!

Příslušenství je jedním z nejdůležitějších prvků stylového designu interiéru. Přinutí nás změnit náš obývací pokoj, kuchyň nebo ložnici za pár okamžiků. Vše, co potřebujete, je několik dekorativních polštářů, vázu, fotorámeček a držák na svíčky nebo stylové hodiny, které našim pokojům dodají nový život . Pokud máte rádi fialové a sníte o vytvoření náhrady za Provence u vás doma, nezapomeňte se rozhodnout pro levandulové doplňky. Dají interiéru provensálský styl barev a učiní z něj útulné a ideální místo pro trávení času.

Interiéry Provensálský styl: fotografie, aranžmá

Bytové doplňky: jaké doplňky do obývacího pokoje v provensálském stylu?

Provensálský styl vyžaduje důslednost, takže ne každý se zavazuje uspořádat interiér v klidu přímo z jižní Francie. Musí mít prvky provensálského stylu, budou kouřové fialové, křídové bílé nebo modré na stěnách a syrové, dřevěné, jako by nedokončené příborníky, otevřené police a police. Často to bude také bělený nebo otřený nábytek. Opakujícím se motivem v interiérech v provensálském stylu budou kytice levandule a přírodních látek, jako je povlečení. Provensálský styl je především chválou přírody a idylické atmosféry v kombinaci s francouzským šarmem. I když však náš salon není dokonalým odrazem provensálského stylu, neznamená to vzdát se levandulově zbarvených doplňků. Levandulové doplňky dokonale ladí s interiérem s dominantní bílou a šedou barvou. Odstíny fialové na nás působí uklidňujícím a uvolňujícím účinkem, a proto je tato barva tak dobrovolně zvolena pro obývací pokoj, obývací pokoj a ložnici. Hledáte levandulové doplňky do obývacího pokoje, stojí za to rozhodnout se o vonných svíčkách, olejích a parfémech do interiéru, díky nimž přeneseme atmosféru levandulových polí vyhřívaných sluncem. Nezapomeňte na dekorativní polštáře, ubrusy a fotorámečky s motivem květu levandule . V galerii najdete přehled doplňků, které vám pomohou vytvořit náhradu provensálského stylu ve vybraném interiéru!

Provensálský styl: GALERIE

Interiéry v provensálském stylu - nábytek halifax

Autor: Seart

Kategorie: