Jolanta a Pawelov dům stojí na okraji lesa Kampinos v Laski u Varšavy. Byl postaven v roce 1916.

Je to venkovský dům obklopený vůní lesa - řekněme Jolanta a Paweł. Potopené v moři zeleně a květin byly renovovány vlastní silou. Jeho dveře jsou vždy otevřené a interiér je plný dětské radosti a velkého počtu zvířat

Přestože v tomto domě v průběhu století žilo několik rodin, našli jsme v něm jen něco, co nás uchvátilo a udržovalo nás navždy (zatím 26 let!) - říkají naši hrdinové. Rozhodli se představit, postarat se o okouzlujícího starého muže a přizpůsobit ho jeho potřebám. Dali mu nový charakter a udržovali stopy plynoucí z času. Koncept nábytku začal dýhovaným stolem z blešího trhu, druhý nábytek k tomu odpovídal. - Oba milujeme historii, také v oblasti interiérového designu, často navštěvujeme starožitné obchody a bleší trhy. Většina vybavení a příslušenství pochází z nich. - říká Jola. Moderní nábytek nám nevyhovuje. V IKEA byly zakoupeny pouze kuchyně a pohovky.

(Z) bydlení s domovem

Majitelé jsou harmonická rekonstrukce a dekorace tandem. Dělali všechno doma - od designu, přes práci až po uspořádání. Obnova proběhla v etapách po čtvrtstoletí. Byla to obrovská, tvrdá práce, ale také společné dobrodružství a skvělý čas. Obývací prostor v současné době sestává z jídelny viditelné od vstupu propojené s velmi velkou kuchyňskou linkou a posezením u sporáku. Obývací pokoj je samostatný pokoj. Z toho můžete jít do ložnice a nahoru po schodech - do dětského pokoje. V kuchyni byl dříve samostatný byt. Jeho rekonstrukce byla posledním krokem v proměně domu. Centrum nyní zaujímá velký multifunkční ostrov s pracovní deskou, skleněnou skříní a stolem. Umístěn na strategickém místě, na výstupu na terasu, je ideálním řešením pro lidi, kteří se rádi stýkají v malebné zahradě s přístupem do kuchyně. Přestože je atmosféra skutečně venkovská, výhodou této lokality je všudypřítomnost přírody na krátkou vzdálenost od města. Členové domácnosti se necítí odříznuti od světa a plně si užívají života v jejich soukromém idylickém ráji.

Kategorie: