Žaluzie nebo rolety? Co je hezčí, praktičtější a módní? Vybíráme žaluzie do kuchyně, koupelny, obývacího pokoje, ložnice. Naši odborníci doporučují, které žaluzie a žaluzie jsou funkční, módní a estetické.

Po léta byly žaluzie a rolety spojovány především s veřejnými prostranstvími. Dnes chrání nejen před vytápěním a izolací místností, ale mají také dekorativní funkci. Jejich nabídka je tak velká, že nahrazují tradiční záclony ze soukromých interiérů. Vkusná dekorace oken dává interiéru zajímavý charakter a styl. Tuto roli mohou hrát žaluzie nebo rolety. Z našich odborníků zjistěte, jaké dekorace oken si můžete vybrat - žaluzie nebo rolety. Když se rozhodnete správně, hezká dekorace oken vás potěší na dlouhou dobu. Současné textilie pro žaluzie jsou velmi kvalitní, neblednou, nenechávají světlo, napodobují exkluzivní materiály. Bah! Jejich instalace umožňuje zakrýt jakékoli místo v okně (např. Zakrýt dno a ponechat horní část nezakrytou).

Podívejte se na našeho průvodce: Vybíráme závěsy do koupelny a obývacího pokoje >>>

Módní žaluzie: dobré do kuchyně, koupelny, ložnice

Žaluzie se stala symbolem pohodlí a žaluzie jsou spojeny s jednoduchým způsobem zakrytí okna. Odborníci dnes lépe posuzují žaluzie v dekoraci oken, ale volba je na vás!

Viz také: Jak módní záclony a záclony umístit? Tipy a opatření >>

Žaluzie a rolety: galerie inspirace

Podívejte se, jaké nápady pro moderní a moderní uspořádání oken pomocí žaluzií a žaluzií měli architekti těchto interiérů.

Vybereme žaluzie. Nové jarní dekorace

Žaluzie v dekoraci okna: nové inspirace v dekoraci oken

Jak přizpůsobit ROLLER BLINDS do interiéru: 15 nápadů na dekorace oken

Žaluzie. fotografie

Kategorie: