Jmenuji se Magda Mieloszyk. Během posledních dvou let jsem plnil roli vestavitele doma, dekoratéra interiéru a vášnivého kuchaře.

Miluji toto místo, ale vím jistě jednu věc. Když si myslím, že jsem je dokončil, vyrazíme ven! - ohromeně oznamuje Magdu, která naplnila 160 m² svými vlastními nápady

Naše rodina má rád prostor a svobodu. Jak děti rostly, začal nás obtěžovat byt v panelovém domě. Našli jsme krásný pozemek a postavili jsme vysněný dům v Kobióře, který se nachází v lese Pszczyna. Jeho historie sahá až do 15. století. Chtěli jsme vyzdobit dům velmi osobním způsobem, nikoli podle žádného stylu ani módy, protože dáváme přednost tomu, když v objektech a interiérech vidíte člověka, ne peníze. Suvenýry z domova rodičů a prarodičů, stará zrcadla, keramika, fotografie, obrazy, naše vlastní díla měla vytvořit atmosféru, kterou jsme postupně doplňovali. Zpočátku jsme hledali vnitřní drahokamy ve výborech (odtud jsou komody a 126 leté klavír), ale brzy jsem si vzal věci do svých rukou. Doslovně.

Bug útok

Průlom byl první prací, dřevěné pouzdro bio krbu (vlevo) visící na zdi. Ukázalo se, že je to tak zábavné, že od té doby se malování domu za nízkou cenu stalo recyklací a upcyclingem můj kůň (pečení a vaření klesly na druhé místo). Cesta od nápadu k implementaci je se mnou výrazná a mám příliš mnoho energie, takže rychle naplním prostor svou vlastní kreativitou. Rozsah jeho působnosti se rozšiřuje získáváním nových dovedností a zkušeností. Než něco koupím, ujistím se, že to nemohu udělat sám. Mirek mi pomáhá s obtížnějšími pracemi, zůstává také stoický, když po návratu z práce nepozná obývací pokoj nebo kuchyň. Při každé návštěvě se mění přítel a sestra. Srovnávají následné domácí názory s následnými epizodami a ročními obdobími série. Pokud jde o mou druhou vášeň, tj. Vaření, rád přijímám hosty a organizuji domácí večírky, kde se menu nikdy neopakuje. Účastním se soutěží o vaření. Fotografuji a publikuji své exploity v obou oblastech na Instagramu (@domove_czarymary), kde vás srdečně zvám.

Kategorie: