Vinařství, tj. Specializované chladiče pro skladování a zrání vína, jsou zařízení, která jsou mezi ostatními velmi oblíbená. ve Francii a mnoha dalších zemích západní a jižní Evropy.

Vinařství, tj. Specializované vinné chladiče, poskytují likér s optimálními podmínkami skladování a zrání. Chuť vína závisí nejen na kmeni nebo regionu původu, ale také na vhodné teplotě a vlhkosti a kontaktu s korkem. Navrhujeme, co potřebujete vědět o vinařích a proč byste si měli koupit vinotéku.

Známe vinaře, tj. Speciální chladiče vína, z elegantních restaurací a bytů od znalců nápojů. Přesto je tento produkt na polském trhu stále relativně neznámý, což je škoda. Skladování vína ve vinném sklípku je výhodnější než jeho uchovávání v běžné lednici z několika důležitých důvodů.

Protože se však v Polsku stává víno stále populárnější, Amica se rozhodla zavést vestavěné vinné sklepy, například do kuchyně, do struktury kuchyňského ostrova na okraji obývacího pokoje nebo dokonce do obývacího pokoje. To je podporováno elegantní, minimalistickou formou chladničky, která čerpá ze současných trendů v designu interiéru.

Proč stojí za to mít stroj na víno - chladič vína?

Nejprve v konvenční lednici kvůli několika faktorům (zejména častému otevírání dveří) dochází k kolísání teploty . Protože skladujeme mnoho věcí v lednici, které musí ležet naplocho na polici, obvykle dáme láhve na dveře. Potom víno nezraje a korek v něm není ponořen, což zabraňuje stárnutí. Zcela suchý korek přestává být těsným těsněním. Kromě toho může mít světlo, zejména UV záření, negativní dopad na víno.

Dlouhodobé skladování vína v běžné lednici nepříznivě ovlivňuje jeho chuť, protože jej pronikají nechtěné pachy - i když ještě nebyla otevřena láhev. Protože nápoje ukládáme pouze ve vinařství, riziko zmizí.

Konstantní vlhkost ve vinném sklepě, která je nezbytná pro ušlechtilé nápoje, pomáhá udržovat nádobu s vodou. Správná úroveň vlhkosti je také podporována mnohem vzácnějším otevíráním dveří, které také šetří víno před nežádoucím světlem. Anti-UV sklo zase snižuje nepříznivé záření.

Jednoduše řečeno - víno z vinařství udržuje optimální vůni kytice a chuti a láhve zrají v optimálních podmínkách.

Kuchyň - zde končí každá úspěšná párty, nyní může začít také. Technologicky vyspělé spotřebiče sledují dobu vaření nebo pečení, odstraňují nežádoucí pachy a řeší problém znečištěných jídel. Kuchyně laboratoře tak získává nový význam - nyní je to místo, kde nemáme tolik potravy, protože ve skupině blízkých zažíváme chutě a vůně. Zde je jeden z důvodů, proč stojí za to sem umístit naviják.

Amica uvedla na polský trh chladiče vína!

Víno má mezi Poláky stále větší uznání. V reakci na tento trend a potřeby spotřebitelů zavedla Amica na prodej vinné chladiče, pro které bude v každé kuchyni místo.

Nové chladiče Amica také umožňují dlouhodobé skladování vysoce kvalitních vín v optimálních podmínkách, které byly dodnes zajišťovány hlavně zařízeními pro profesionály. Zařízení je také vybaveno systémem, který zajistí rovnoměrnou optimální vlhkost uvnitř.

Vinařství Amica je vybavena systémem VinoOptima ™, což znamená, že vždy zaručují správné podmínky skladování pro různé druhy vín. Díky elektronickým zařízením pro regulaci teploty lze do zařízení ukládat všechny druhy.

Díky tónovanému anti-UV sklu a LED osvětlení, které nevydává světlo a teplo nepříznivé pro víno, si víno zcela uchová svoji chuť a láhve umístěné v lednici budou vypadat elegantně. Kromě mnoha užitečných funkcí mají tato zařízení také estetické hodnoty a jsou součástí nejnovějších trendů v designu.

Chladničky Amica ComfortUse System ™ jsou tvořeny řešeními, jako jsou dřevěné police, které snižují vibrace škodlivé pro víno a přidávají do chladničky jemnou úpravu kombinováním prvků přírody a technologie.

Užitečnost zařízení je zdůrazněna posuvnými dveřmi, které zaručují komfort použití jak pro praváky, tak pro leváky, zatímco speciální konstrukce kompresoru a ventilátoru zajistí tichý provoz a klid domácnosti, což je důležité zejména v případě, že je vinařství v otevřené kuchyni propojené s obývacím pokojem.

Více na amica.pl

Kategorie: