Uspořádání koupelny pomocí tlačítka Sigma60 - dokonale zarovnáno s povrchem stěny

Důležitým detailem v koupelně jsou tlačítka pro aktivaci toalet, která esteticky doplňují uspořádání místnosti. Spolehlivý a diskrétní systém Geberit zajišťuje bezvadný provoz, vysoký komfort používání a maximální trvanlivost. Kromě toho můžeme počítat s různými zajímavými funkcemi.

Koupelna plně přizpůsobena

Při výběru koupelnových obkladů a keramiky se snažíme neudělat ústupky. Musí to být esteticky, prakticky, spolehlivě - po mnoho let. Je také důležité, aby uspořádání koupelen bylo nejen pohodlné, ale také podle našeho vkusu. Proto bychom měli věnovat pozornost nejmenším detailům.

Ovládací tlačítka Geberit WC dokončí uspořádání vaší koupelny a užijete si pohodlné funkce. Spouštěcí tlačítka Geberit jsou nejen čistým designem, ale také různými funkcemi. Jedním z nich je vestavěné odsávání znečištěného vzduchu, které je k dispozici v kombinaci s ovládacími tlačítky Geberit Sigma.

Spusťte tlačítka, která potěší jejich formou a funkčností

Ovládací tlačítka Geberit kombinují inteligentní funkce s pohodlím, což vám v koupelně přináší ještě větší svěžest a čistotu. Na jaká řešení se můžeme spolehnout?

  • Bezdotykové splachování toalet
  • Nádoba na hygienické kostky
  • Odsávání znečištěného vzduchu
  • Je možné čelit povrchu stěny

Perfektní kolo - Sigma21

Kruhy jsou dokonalé tvary - dokonale ladí s moderními trendy. Kruhové ovládací tlačítko Geberit Sigma21 je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, které můžeme personalizovat. Takže máme na výběr - může to být dřevo, sklo nebo dokonce kámen. Nové tlačítko Sigma21 je také velkým množstvím vzorů a ekonomickým dvojitým splachováním - to je naše volba.

Tlačítka Geberit Sigma jsou k dispozici v univerzální verzi, kterou lze vyplnit jakýmkoli individuálně vybraným materiálem, např. Dřevem

Čistá hygiena s Geberit Duofresh

92% lidí tvrdí, že pachy ovlivňují jejich pohodu. Systém Geberit DuoFresh účinně odstraňuje problém zápachů - hned po použití toalety. Modul DuoFresh vysává nepříjemné pachy přímo na záchodové misce, než se uvolní do místnosti. Celek se velmi snadno používá - vše, co potřebujete, je diskrétní stisk tlačítka z řady Sigma. Navíc najdeme také prostor pro umístění hygienické kostky. Pomalu uvolňuje své složení a zaručuje čistotu na nejvyšší úrovni.

Tlačítka řady Sigma lze doplnit modulem Geberit DuoFresh, který nasává nepříjemné pachy přímo z toalety

Malý je krásný - Type 70

V moderních bytech je malý problém v koupelně často problém. Řešením je tlačítko pro splachování Geberit Type 70. Může být umístěno až 2 m od nádrže, což vám umožňuje volně uspořádat interiér koupelny. Další výhodou je kompaktní styl a hospodárné dvojité splachování. Typ 70 je k dispozici ve čtyřech barvách, ze skla nebo nerezové oceli. Každá z nich představuje působivý design. Kompletní řešení Geberit posouvá pohodlí a pohodlí na zcela jinou úroveň.

Tlačítko pro dálkové splachování Geberit Type 70 má velikost smartphonu, kompaktní styl a svobodu instalace do 2 m od nádrže

Tlačítko z budoucnosti - Sigma80

Bezkontaktní řešení jsou stále oblíbenější. Geberit díky moderní technologii snadno splňuje očekávání zákazníků, kteří chtějí toaletu používat snadno a hygienicky. Inovativní tlačítko pro spuštění Geberit Sigma80 získalo mnoho průmyslových ocenění, včetně Cena Red Dot Design Award nebo cena European Product Design Award. LED osvětlení je k dispozici v pěti barvách a jde dokonale s vysoce kvalitním sklem - černé nebo zrcadlem. Díky použití infračerveného záření bude koupelna splňovat všechny naše požadavky - plně a hygienicky.

Futuristické tlačítko Geberit Sigma80 umožňuje používat záchod bez kontaktu

Široká nabídka tlačítek od Geberit vám umožňuje vytvořit samostatnou a moderní koupelnu svým vlastním způsobem. Volba je důležitá.

Ovládací tlačítka, splachovací systémy a příslušenství

Geberit nabízí moderní, funkční a komplexní systémy, včetně:

Spouštěcí tlačítka

- Pro Sigma skryté nádrže

- Pro omega skryté nádrže

- Pro skryté nádrže

- Příslušenství

Splachovací systémy WC s elektronickým ovládáním splachování

- Pro síťové ovládání, pro Geberit Sigma skryté nádrže 12 cm

- Pro síťové ovládání, pro Geberit Sigma skryté nádrže 8 cm

- Pro provoz na baterie, pro Geberit Sigma skryté nádrže 12 cm

Splachovací systémy WC s pneumatickým ovládáním splachování

- Pro dvojité spláchnutí

- Pro jedno spláchnutí

Příslušenství pro splachovací systémy toalet

- Montážní sady

- Pro splachovací systémy toalet s elektronickým splachováním

- Konektory

Kategorie: