Společný prostor v přízemí se skládá z obývacího pokoje, jídelny a kuchyně. Selektivně malované vínové stěny vínové organizují atmosféru a charakter celku.

Maroon vínově zbarvené stěny v uspořádání obývacího pokoje v kombinaci s šedou betonovou podlahou potěru a teplými akcenty dřevěného nábytku a doplňků vytvářejí úžasný interiér. Podívejte se, jak vínová barva ovlivňuje výzdobu obývacího pokoje.

Salon znázorněný na obrázcích se vyznačuje zajímavou barvou stěn - byla vybrána vínová . Barva vína na stěnách vytváří vnitřní klima. "Dům není muzeum" - to je výrok majitele domu, který ji vedl při vývoji konceptu povrchové úpravy. Musela se postarat o praktickou stránku uspořádání salonu . Děti a psi neustále krouží mezi zahradou a obývacím pokojem, takže podlahy v přízemí jsou betonové potěry. Funguje skvěle a vypadá skvěle. Stěny v obývacím pokoji byly natřeny barvou, kterou už nebudete muset dlouho osvěžovat (Benjamin Moore) - natřený povrch stačí umýt. Mnoho excelentního značkového nábytku bylo možné zakoupit levně kvůli expozici. Myšlenka návrhářů do obývacího pokoje je moderním stylem, ale s ohledem na rodinné suvenýry: nábytek, fotografie, obrazy. Proto je uspořádání obývacího pokoje zaměřeno na eklekticismus - styl, který vám umožní skládat staré, stylizované a zcela moderní věci do harmonického celku, který odpovídá vkusu a životnímu stylu majitelů. Výzdoba obývacího pokoje je inspirována provensálským i místním podlasským regionem.

Maroon stěny v obývacím pokoji: otevření do vesmíru

Obývací pokoj, jídelna a kuchyň zaujímají celé přízemí. Je to společný prostor, kde členové domácnosti nejčastěji tráví společně čas. V uspořádání obývacího pokoje v kombinaci s jídelnou a kuchyní dominuje neutrální šedá, ale barva vína (vínová barva) na stěnách dodává energii. Moderní pohovka od NAP se šíří tak, že pojme celou rodinu spolu s oblíbenými domácími - veselým duem buldočků. Tkaný koberec zahřívá betonovou podlahu a dodává jižnímu klimatu uspořádání obývacího pokoje, což se hostům líbilo.

Maroon stěny v obývacím pokoji: vinné zdi

Vínové barvy svitky v celém přízemí domu. Stěna zakrývající schody je základem pro nejcennější rodinné portréty. Dřevěná noční skříňka je dědictvím předků majitelů. Krb je umístěn tak, aby byl vidět z pohovky.

Maroon stěny v obývacím pokoji: jídelna je srdcem domu

V jídelně a obývacím pokoji byl použit stylizovaný francouzský nábytek od Rivièra Maison. Na pozadí vínové zdi v barvě s nesmírně inspirativním názvem - „Bordeaux Bottle“ vypadá bílý nábytek neobyčejně. U stolu s dřevěnou deskou se ubrus objeví pouze pro větší příležitosti. Na holých deskách vypadá každý den pečlivě vybrané nádobí. Zeď v pozadí zdobí obraz dobrého polského malíře Janusza Strzałeckiho. Nad stolem byly zavěšeny efektivní lampy Artemide.

Na zdi zakrývající schodiště je vínová barva stěn pozadím pro nejcennější rodinné portréty ve zlacených rámech. Dřevěná antická noční skříňka se perfektně hodí k tomuto barevnému pozadí.

Kategorie: