Útulný obývací pokoj se nachází v obranné budově z roku 1900. Uspořádání obývacího pokoje je zcela originální. Skandinávská výzdoba dělá obývací pokoj světlým a kombinuje tradici s moderností. Je takový zařízený obývací pokoj funkční v každodenním životě?

V obranné budově z roku 1900 sídlí šedesátimetrový byt, jehož majitelé dovedně kombinovali skandinávský styl se slezskou tradicí. Uspořádání obývacího pokoje předpokládalo demolici stěn a vytvoření velkého a světlého (byt je dobře slunný) obytného prostoru. V důsledku toho je obývací pokoj světlý a útulný, přestože byl původně vyzdoben. Původní desky byly zachovány na podlaze v obývacím pokoji. Každý z nich byl odstraněn, vyčištěn, lakován a přibit na trámy. Betonový pás na podlaze je vzpomínkou na dřívější rozdělení pokojů. Moderní vybavení zde také bude vypadat dobře.

Uspořádání obývacího pokoje: Skandinávský styl a slezská tradice

Jednoduchý styl výzdoby obývacího pokoje je kombinací skandinávského podnebí a slezské tradice. Obývací pokoj je poněkud sentimentální, ale také moderní. Majitelé renovovali okna, odhalili světelné paprsky a nechali elektrické dráty stékat po zdi. Díky tomu starý smutný byt znovu získal svou krásu a svěžest. Běžné věci, vystavené na pozadí bílého a surového dřeva, se stávají téměř uměleckými díly. Konferenční stolek je dílem majitele, který instaloval kola na starou paletu a přidal sklo. Je o něco menší než paleta, ale díky tomu se neosekáváte. V uspořádání obývacího pokoje dominuje jednoduchost a funkčnost. Interiér je vytápěn hlavně dřevěnými prvky. Uspořádání obývacího pokoje z bílého a medově zbarveného dřeva dodalo modernímu stylu. Obývací pokoj si však zachoval útulnost a neobvyklý charakter.

Kategorie: