15 příkladů uspořádání s dekoracemi v mořském stylu! Léto se pomalu chýlí ke konci … což neznamená, že ozdoby s námořními motivy jsou passé ! Právě naopak - na podzim vypadá moře stejně krásně! Pokud chcete do svého interiéru představit klima přímořského letoviska, podívejte se do galerie inspirace pro doplňky mořského stylu.

Hledáte inspiraci pro interiérový design v mořském stylu ? Zkontrolujte, jaké materiály, barvy a ozdobné motivy způsobí, že se budete cítit jako na palubě lodi nebo na břehu divoké pláže. Ahoj dobrodružství!

Dekorace v mořském stylu: materiály a motivy

Námořní interiérové dekorace jsou především přírodní materiály - bavlna a plachtoviny, proutí a juta. Místnosti v tomto stylu jsou proto nejlépe zdobeny prvky, jako jsou proutěné koše v přírodní proutěné barvě nebo malované bílé, jutová lana a pytle na plachty, připomínající lodě plněné kořením ze vzdálených zemí.

Barvy mořského stylu: bílá, modrá a …

Hlavní barvy námořního stylu jsou bílé a tmavě modré, s možnými akcenty v červené barvě. Také modrá v kombinaci s béžovou je sada, která dokonale odráží tento styl, protože je neoddělitelně spjata s mořem a pláží.

Námořní styl: kotva, skořápka, ryba?

Design v námořních interiérových úpravách je primárně založen na plachetních motivech - mušle, kotvy, čluny, ryby a pruhy jsou dominantní vzory, které se objevují na tapetách, miskách, ložním prádle, záclonách a dalších dekorativních doplňcích v námořním stylu. Pokud chcete, aby se pašovala mořská atmosféra, aby byl interiér propracován jemnějším způsobem, nasaďte jeden ornament podle stylu námořníka - může to být miniaturní maják nebo model lodi na komodu nebo ozdobný záchranný kruh nebo staré pádlo na zdi. Pokud vám naopak látky s námořními motivy a malými dekoracemi nestačí, jděte o krok dále a zavěste v houpací síti v místnosti, čímž z místnosti uděláte skutečnou námořnickou kabinu!

Kategorie: