Wojciech Kiestrzyń, předseda představenstva Shops KOMFORT SA představuje nový koncept velkoplošných prodejen.

Během „… pro vás“ tiskové konference uspořádané v nově otevřeném obchodě na ul. Mineralna 3 ve Varšavě, poznali jsme nový koncept značky KOMFORT. COMFORT od nynějška najde nejen podlahy a dveře, ale také kuchyně, skříně a vše, co potřebujete k dokončení vaší koupelny.

KOMFORT mění směr vývoje - zaměřuje se na nový formát obchodu a rozšíření nabídky. Změny jsou prováděny na základě výsledků spotřebitelského průzkumu, který ukazuje, že většina z nás chodí do obchodu hledat inspiraci a informace o produktech. Obchody KOMFORT jsou proto rozděleny do dvou zón: inspirace a okamžitě dostupné položky. Kromě toho budeme mít v nových prodejnách možnost využít služeb dopravy a montáže, designu a odborného poradenství pod heslem „Uděláme to pro vás“. Bude také vytvořeno nové logo společnosti spolu s variantami pro různé kategorie produktů: PODLAHOVÉ KOMFORTY, KOUPELNOVÉ KOMFORTY, KUCHYNSKÉ KOMFORTY

Hostitelem setkání byla moderátorka TVN Ula Chincz, autorka blogu Ula Pedantula. Řečníci - Wojciech Kiestrzyń (předseda správní rady obchodů KOMFORT SA), Michał Szlapański (marketingový ředitel obchodů KOMFORT SA) a Tomasz Ostrowicki (ředitel obchodního rozvoje obchodů KOMFORT SA) představili nový obchodní model značky KOMFORT.

Komfort - otevření prvního velkoplošného obchodu

Kategorie: